Kurz ZDARMA: Zvukové koupele
s tibetskou mísou od 21. dubna 2024

Srdečně vás zvu na kurz, kde si ukážeme, jak na zvukové koupele, tj. rozeznívání tibetských mís kolem těla.

1 týden – 5 videí a FB skupinka podporující váš růst a zážitky s tibetskou zpívající mísou.

Začni hrát na tibetské mísy, relaxuj a odpočívej

Pojďme zažít něco nového. Ukážu vám, jak používat tibetskou mísu tak, abyste za pár minut pocítili harmonii, štěstí a úlevu od tlaků a stresu.

Hra na tibetskou mísu přináší úlevu od starostí, relaxaci, dobrou náladu, klidný spánek, srovnání krevního tlaku, úlevu od bolesti hlavy, menstruačních bolestí, odstraňování blokád fyzických i mentálních, nový pohled na případné problémy, zvyšuje naši kreativitu a empatii

Tohle všechno dokáží díky zvuku a vibracím…

 

Klára Dvořáková tibetské mísy

Jen znalosti a zážitky nám nemůže nikdo vzít…

Prožijte malé zázraky a spoustu relaxace. Během 5 dnů vám ukážu, jak o sebe můžete s tibetskou mísou pečovat zase jinak. Dobijete si baterky, uvolníte se, načerpáte energii. Stačí vám k tomu jedna tibetská mísa a přihlásit se na tento kurz ZDARMA.

Užijeme si vibrace tibetské mísy, které se budou šířit vzduchem a podložkou. Je to jemná cesta plná zážitků a prožitků. Naladíte se na sebe, na pohodu, přítomnost…

Když na mísy hrajete a ostatní poslouchají, je to koncert. Pokud rozvibrováváme mísy na těle, je to masáž. Když jsou zpívající mísy kolem těla, je to zvuková koupel. A právě té se budeme věnovat v kurzu.

 

Co vás v kurzu čeká?

  1. Jak a čím na tibetské mísy hrát při zvukových koupelích (+podložky)? Jaký je rozdíl mezi bronzovými a křišťálovými mísami?
  2. Jak si užít zvukovou koupel s jednou tibetskou mísou? Jak koupel sdílet ve více lidech?
  3. Jak vybrat dvě tibetské mísy, aby spolu ladily?
  4. Jak na zvukovou koupel se dvěma mísami pro sebe?
  5. Techniky zvukových koupelí se dvěma mísami pro druhé (rodina nebo klienti)?

My si v tomto kurzu ukážeme, jak si užít vibrace tibetských mís a mít z toho dokonalý zážitek.

Kurz je zdarma a bude se konat ve FB skupině od 21. dubna 2024.

  • Aby vám nic neuniklo, dostanete každý den kurzu e-mail s odkazem na lekci. 
  • Čeká vás pět krátkých lekcí plných inspirace po cca 10 minutách.
  • Plus podpora ve FB skupině, kde zodpovím vaše případné otázky.
  • Skupina se všemi videi bude otevřená až do 28. dubna 2024, abyste měli čas vše zhlédnout a nijak se nehonit.

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ ZDARMA
ZVUKOVÉ KOUPELE S TIBETSKOU ZPÍVAJÍCÍ MÍSOU

Klára Dvořáková tibetské mísy
Vaše lektorka: Ing. Klára Dvořáková

Jsem zvukoterapeutka a inspirátorka s tibetskou zpívající mísou. Tibetské zpívající mísy mi vstoupily do života v roce 2016.

Vydala jsem se na cestu objevování a učila se od lektorů převážně v zahraničí (konkrétní kurzy jsou na stránce O mně). Překvapilo mě, jak málo materiálů je k dispozici v ČR a rozhodla se to změnit.

Jsem autorkou autoterapie tibetskou mísou MySelf Massage©, e-booků, kurzů a videí o tibetských mísách.

Na tibetských mísách oceňuji, že s nimi může pracovat kdokoliv – mít nadání, hudební sluch, nemusíte v cokoliv věřit… Je jen na vás, jestli překročíte zákony fyziky nebo ne. Mísy pomáhají všem.

Ráda bych vám ukázala, jak tibetská mísa může obohatit i váš život a co všechno s ní dokážete sami pro sebe, nebo pro druhé, udělat…

 

Klára Dvořáková inspirátorka s tibetskou zpívající mísou

REFERENCE

 Kurz Zvukové koupele s tibetskou mísou se bude konat poprvé – toto jsou ohlasy z podobného kurzu, který byl na podzim a v zimě (Lázně s tibetskou zpívající mísou).

OTÁZKY KE KURZU

Musím být na kurzu online?

Kurz bude předtočený ve skupině na FB a budu vám posílat upozornění e-mailem, abyste lekce nezmeškali. Budete mít na kurz celý týden, abyste vše mohli v klidu nastudovat. Celkem vám kurz nezabere více, jak jednu hodinu vašeho času komplet. Přesto si myslím, že vám otevře hodně nových možností. Ve skupině se můžete ptát na případné otázky.

 

Co budu kurzu potřebovat?

Tibetskou mísu, paličku, čas a chuť zkoušet nové. Kurz je na pět dní tj. cca 5 x 10 minut. FB skupina bude otevřená až do 28. dubna 24, abyste měli čas vše shlédnout.

 

Stačí mi jen jedna tibetská mísa?

Ano, na tento kurz vám stačí jedna libovolně velká tibetská mísa či miska.

 

Co když tibetskou mísu zatím nemám?

Tibetskou mísu budete potřebovat, bez ní to nebude ono. Pokud chcete, můžete si ji zakoupit osobně u mne v Roztokách u Prahy nebo v eshopu. Ráda vám s výběrem pomohu a naučím vás na mísu hrát. Tibetská mísa je investice do vás sama o sobě – bude s vámi celý život a její hodnota s časem stoupá. Starožitné mísy se draží v aukcích podobně jako obrazy.

 

Jsou k tibetským mísám nějaké kontraindikace?

Hra na tibetské mísy je zcela bezpečná a je jen pár výjimek, kdy je třeba dát pozor. Přikládat si mísu na hrudník by neměli lidé s kardiostimulátorem či defibrilátorem. Ženy v prvních třech měsících těhotenství by si ji neměly dávat na břicho a podbřišek. Nikdy nepřikládáme na velké klouby. V tomto kurzu, ale mísy na tělo přikládat nebudeme (To učím v zážitkovém kurzu MySelf Massage a kurzu pro (budoucí) profesionály.
Problém už s „pouhým“ zvukem tibetské mísy mohou mít lidé po operaci mozku, při psychofarmatické léčbě nebo třeba epilepsii. Citlivým přístupem se s tím dá pracovat. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, poraďte se, prosím, se svým lékařem.

 

Co se stane, když budu hrát na tibetskou mísu?

Nemocné buňky vibrují na nízkých frekvencích. Hrou na mísy se ladíme na frekvence vysoké a tělo má tak podmínky, aby se mohlo uzdravovat. Mísy zvyšují naši vnímavost a intuici. Propojují levou a pravou hemisféru a tím posilují naši kreativitu. Snižují krevní tlak a rozpouští stres.

 

Musím umět meditovat?

Není to potřeba. Jak hluboko ve své práci s mísou půjdete, je jen na vás. Pokud máte pocit, že meditace není nic pro vás, můžete si vybrat jinou techniku. Důležité jsou zvuk a vibrace. A nebo to může být krásný začátek vašich meditací.

 

Zvládnu to, i když jsem začátečník?

Jednoznačně ano. Všechny techniky jsou v kurzu podrobně popsány a zvládne je i začátečník. Navíc budete mít v době kurzu možnost se na cokoliv zeptat ve FB skupině.

 

Budete kurz opakovat?

Upřímně? Nevím. Záleží na mnoha okolnostech.

 

Proč je kurz zadarmo?

Kurz je zadarmo, protože chci, aby lidé věděli, že tibetská mísa umí spoustu věcí – jsem jejich nadšenec. Beru to také jako ukázku své práce a toho jak pracuji, abyste u placených kurzů nekupovali zajíce v pytli.