Kurz ZDARMA – Léto s tibetskou zpívající mísou od 7. 7. 2023

Objev zázrak jménem tibetská mísa a užij si s ní léto. Ukážeme si, jak a proč s tibetskou mísou začít, jak ji používat, vezmeme ji do přírody a k vodě.

1 týden – 5 videí a FB skupinka poporující tvůj růst a zážitky s tibetskou zpívající mísou.

Léto – čas slunce, vody, zážitků, dobrodružství, výletů a relaxace…

Pojďme zkusit něco nového. Ukážu vám tibetskou zpívající mísu a co umí. Obohatíte svůj život o něco účínného a nevšedního.

Zační hrát na tibetské mísy…

…a užij si rozvibrované léto.

 

Hra na tibetskou mísu přináší úlevu od stresu, relaxaci, dobrou náladu, klidný spánek, srovnání krevního tlaku, úlevu od bolesti hlavy, menstruačních bolestí, odstraňování blokád fyzických i mentálních, nový pohled na případné problémy, zvyšuje naši kreativitu a empatii
A ještě je to navíc velice příjemné.

 

Jen znalosti a zážitky nám nemůže nikdo vzít…

Prožij malé zázraky a spoustu relaxace. Během 5 dnů ti ukážu, jak o sebe můžeš s tibetskou mísou pečovat. Dobiješ si baterky, uvolníš se, načerpáš energii. Stačí ti k tomu jedna tibetská mísa a přihlásit se na tento kurz ZDARMA.

 

Co nás čeká?

  • Jak tibetskou mísu rozeznít, způsoby držení mísy, čím a jak na ni hrát.

  • Vibrace tibetské mísy a její účinky na naše tělo. Fontánka aneb „vařící se“ voda v míse.

 

  • Koupele tibetskou mísu si můžeš vzít s sebou do vany nebo do bazénu. Vibrace se šíří vodou a jemně hýčkají tvé tělo. Jak mísu rozeznívat ve vodě?

 

  • Relaxace – jak s tibetskou mísou meditovat a jak meditaci prohloubit. Snadná cesta na mazání pracovních seznamů v hlavě a zahánění stresu.

 

  • Masáže – ukážeme si masáže tibetskou mísou přímo na těle. Vyzkoušíme si Nepálskou masáž hlavy na krásné ráno i den. Řekneme si také proč, kdy a jak to dělat.

 

  • Bonusy:
    • Jak si vyrobit úderovou paličku z toho, co máte doma.
    • Jak tibetskou mísu vyčistit do úplného lesku.

Pět krátkých lekcí plných inspirace po cca 10 minutách. Plus podpora ve FB skupině, kde zodpovím tvé případné otázky. Skupina se všemi videi bude otevřená až do 17. července 2023, abyste měli čas vše zhlédnout a nijak se nehonit.

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ
LÉTO S TIBETSKOU ZPÍVAJÍCÍ MÍSOU

Vaše lektorka: Ing. Klára Dvořáková

Jsem terapeutka a inspirátorka s tibetskou zpívající mísou. Tibetské zpívající mísy mi vstoupily do života před šesti lety.

Vydala jsem se na cestu objevování a učila se od lektorů z Čech, Evropy, z Indie, Nepálu a Ameriky. Překvapilo mne, jak málo materiálů je v ČR k dispozici a rozhodla se to změnit.

Jsem autorkou autoterapie tibetskou mísou MySelf Massage©, e-booků, kurzů a videí o tibetských mísách.

Na tibetských mísách oceňuji, že s nimi může pracovat kdokoliv – mít nadání, hudební sluch, nemusíte v cokoliv věřit… Je jen na vás, jestli překročíte zákony fyziky nebo ne. Mísy pomáhají všem.

Ráda bych vám ukázala, jak tibetská mísa může obohatit i váš život a co všechno s ní dokážete sami pro sebe, nebo pro druhé, udělat…

 

Klára Dvořáková inspirátorka s tibetskou zpívající mísou

Reference

 Kurz Léto s tibetskou mísou se bude konat poprvé – toto jsou ohlasy z podobného kurzu, který byl na podzim a v zimě (Lázně s tibetskou zpívající mísou).

OTÁZKY KE KURZU

Musím být na kurzu online?

Kurz bude předtočený ve skupině na FB a budu vám posílat upozornění e-mailem, abyste lekce nezmeškali. Budete mít na kurz deset dnů, abyste vše mohli v klidu nastudovat. Celkem vám kurz nezabere více, jak jednu hodinu vašeho času komplet. Přesto si myslím, že vám otevře hodně nových možností. Ve skupině se můžete ptát na případné otázky.

 

Co budu kurzu potřebovat?

Tibetskou mísu, čas a chuť zkoušet nové. Kurz je na pět dní tj. cca 7 x 10 minut. FB skupina bude otevřená až do 17. července, abyste měli čas vše shlédnout a nehonili se.

 

Stačí mi jen jedna tibetská mísa?

Ano, stačí vám jedna, nejlépe středně velká, mísa. Ale můžete pracovat i s menší miskou.

 

Co když tibetskou mísu zatím nemám?

Tibetskou mísu budeš potřebovat, bez ní to nebude ono. Pokud chceš, můžeš si ji zakoupit u mne v Roztokách u Prahy. Ráda ti s výběrem pomohu a naučím tě na mísu hrát. Tibetská mísa je investice do tebe i sama o sobě – bude s tebou celý život a její hodnota s časem stoupá. Starožitné mísy se draží v aukcích podobně jako obrazy.

 

Jsou k tibetským mísám nějaké kontraindikace?

Hra na tibetské mísy je zcela bezpečná a je jen pár výjimek, kdy je třeba dát pozor. Přikládat si mísu na hrudník by neměli lidé s kardiostimulátorem. Ženy v prvních třech měsících těhotenství by si ji neměly dávat na břicho a podbřišek.
Problém se zvukem tibetské mísy mohou mít lidé po operaci mozku, při psychofarmatické léčbě nebo třeba epilepsii. Citlivým přístupem se s tím dá pracovat. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, poraďte se, prosím, se svým lékařem.

 

Co se stane, když budu hrát na tibetskou mísu?

Nemocné buňky vibrují na nízkých frekvencích. Hrou na mísy se ladíme na frekvence vysoké a naše tělo a orgány v něm se „uzdravují“. Mísy zvyšují naši vnímavost a intuici. Propojují levou a pravou hemisféru a tím posilují naši kreativitu. Snižují krevní tlak a rozpouští stres.

 

Musím umět meditovat?

Není to potřeba. Jak hluboko ve své práci s mísou půjdeš, je jen na tobě. V kurzu si ukážeme, jak na meditace i na pokročilé techniky poslechu. Pokud máš pocit, že meditace není nic pro tebe, můžeš si vybrat jinou techniku. Důležitý je zvuk a vibrace.

 

Zvládnu to, i když jsem začátečník?

Jednoznačně ano. Všechny techniky jsou v kurzu podrobně popsány a zvládne je i začátečník. Navíc budete mít v době kurzu možnost se na cokoliv zeptat ve FB skupině.

 

Budete kurz opakovat?

V současnosti to nemám v plánu. Léto je jen jednou za rok;). Co bude příští léto, netuším.

 

Proč je kurz zadarmo?

Kurz je zadarmo, protože chci, aby lidé věděli, že tibetská mísa umí spoustu věcí – jsem jejich nadšenec. Beru to také jako ukázku své práce a toho, jak pracuji.