Kurz zvukové koupele se zpívající mísou pro profesionály

Chceš se naučit či zdokonalit v práci s tibetskými mísami a energiemi? Připravila jsem pro tebe unikátní dvoudenní kurz, kde se naučíš vytvářet unikátní zvuková schémata pro své klienty a přátele a koupat je ve vibracích zpívajících mís

Kurz zvukových koupelí s tibetskou mísou pro profesionály

Hledáte netradiční a efektivní způsob, jak pomáhat druhým?

Toužíte dělat práci, která má smysl a zároveň vám přináší radost?

Víte, že energie a vibrace hrají v našem životě důležitou roli, a chcete se naučit využívat je pro dobro svých klientů?

Pak máte ideální možnost naučit se zvukově terapeutické koupele s tibetskými mísami.

Tato prastará technika otevírá dveře k hluboké relaxaci, harmonizaci a uzdravení. 

Pojďte se stát profesionálem zvukově terapeutických koupelí s tibetskými mísami, a nebo si to jen tyto unikátní techniky užít na kurzu. 

V tomto komplexním programu se ponoříte do hlubin fascinujících technik a získáte znalosti a dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste se stali vyhledávaným zvukoterapeutem.

Naučíte se pracovat s různými typy mís, poznáte jejich specifické vlastnosti a vibrace a osvojíte si efektivní techniky pro individuální i skupinové terapie.

Na kurzu se dozvíte, jak se stát profesionálem zvukově terapeutických koupelí s tibetskými mísami a odhalíte tajemství jejich blahodárných účinků na tělo i duši.

Přidejte se

 • Na rozdíl od koncertů budete na mísy sahat a hrát.
 • Zahrajete si na několik čakrových sad bronzových a křišťálových mís.
 • Povíme si, jak hledat mísy, které spolu dobře zní.
 • Jak poznat, když to mezi mísami nehraje (souzvuk a disharmonie).
 • Vykoupete se ve zvuku sladěných mís.
 • Naučíme se s mísami dělat zvukové koupele pro druhé – se 2, 3, 4, 5 a 7 mísami.
 • Zjistíte, jak na zvukoterapie v sedě.
 • Ukážeme si, jak na diagnostikování čaker pomocí tibetských zpívajících mís.
 • Vyzkoušíme si uzavírání a otevírání energií, triangly, diamanty, pentagramy…
 • Naučíte se zvukovou terapii v hladině théta s binaurálními mísami a práci se záměrem.
 • Čeká vás čistění a nabíjení předmětů, prostor a vody.
 • Budeme si ukazovat k čemu můžete použít tingshu, dorge a buddhistický zvonek.
 • Zažijete zvukovou koupel/koncert.

Buďte napřed před konkurencí a nabídněte klientům něco jedinečného.

Kurz vám předá ucelené know-how, včetně detailních schémat pro umístění mís, osvědčených technik pro navození hluboké relaxace a harmonizace a uceleného přehledu o blahodárných účincích zvukových koupelí na fyzické i psychické zdraví.

Zvukové koupele pro profesionály vám pomohou:

 • Získat komplexní znalosti o tibetských mísách a jejich účincích
 • Naučit se efektivní techniky pro zvukově terapeutické koupele
 • Získat praxi s různými typy mís a klienty
 • Rozvíjet intuici a cit pro práci s energiemi
 • Vytvořit si prosperující praxi v oblasti zvukové terapie

Tento kurz se bude konat poprvé, proto je jen v tomto termínu za speciální cenu – 4 990 Kč za dvoudenní kurz (původní cena je 7 700 Kč). DO KRZU UŽ SE NELZE PŘIHLÁSIT

Investice do kurzu se vám vrátí už po pár zvukoterapiích pro klienty. Ke kurzu dostanete vytištěné materiály (rozvržení mís u koupelí) a certifikát o absolvování.

Kurz se koná o víkendu 8. – 9. června 2024. Sobota i neděle od 10-16 hod s pauzou na oběd (není v ceně kurzu).

Adresa konání: Suchdolské náměstí 734/3, Praha 6, ve 4. patře (dostupné výtahem) KC Půda. Na místo se dostanete autem nebo za 11 minut autobusem pražské MHD 147 a 107 z Dejvické, místo se nachází přímo u zastávky Suchdolské nám.

ÚČASTNÍCI ZÍSKAJÍ CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ KURZU a mohou s své služby nabídnout v seznamu absolventů na tomto webu.

Hlavní témata kurzu práce s tibetskou mísou pro profesionály

Zvukové koupele

S čakrovými sadami – bronzovými i křišťálovými. 

Použijeme různé varianty a obměny počtu mís. 

Čistění prostor

Uzemnění a příprava prostoru pro klienta. Čistění negací.

Křišťál a bronz

Co s vámi rezonuje více? Co raději používáte? Kdy volit jakou mísu či sadu?

Diagnostika

Jak díky tibetské míse poznáš, kde je problém a co je třeba řešit?

Binaurální mísy

Úžasná technika práce na vlnách Théta pomocí binaurálních tibetských zpívajících mís. 

Představte si…

Představte si ten pocit, když ucítíte hluboké uvolnění a klid, jak vás omývá vlna blahodárných vibrací tibetských mís. Představte si, jak se zbavujete stresu a úzkosti a otevíráte se novým možnostem. Představte si, jak s nadšením sdílíte své nově nabyté znalosti a dovednosti s klienty, kteří vám děkují za pomoc.

To vše a mnohem více je možné s kurzem „Zvukové koupele pro profesionály“. Přidejte se a otevřete dveře do fascinujícího světa tibetských mís a zvukově terapeutických koupelí. Začněte žít život plný smyslu a radosti, a to jak osobní, tak i profesní.

Nečekejte, až se vaše sny stanou realitou. Začněte hned teď! Je to investice do sebe sama, a tu vám nikdo a nic nevezme.

OTÁZKY KE KURZU

Co když s tibetskou mísou ještě nepracuji nebo umím jen základy?

Nevadí, základy si projdeme a vše se naučíte. Jak se říká, žádný učený z nebe nespadl. Tento kurz je určený pro začátečníky i pokročilé. Určitě je výhodou, pokud máte zkušenosti s energiemi nebo zvukem, ale není to podmínkou. Kurz je strukturován tak, aby se s tibetskými mísami seznámili i ti, kteří s nimi dosud neměli žádnou zkušenost.

Můžu na kurz, když se tím nechci živit, ale jen to zažít?

Určitě! Bude to zážitek samo o sobě. Jestli pak budete dělat koupele jen sobě, nebo druhým je plně na vás. Znalosti vám zůstanou.

 

Budu moci začít se zvukoterapiemi hned po kurzu?

Budete k tomu mít veškeré know-how. Nicméně to bude chtít jako všechno trochu cviku. Ale nic, co byste nezvládli spolu s materiály z kurzu. Zkušenější to zvládnou za pár dní a příbuzní budou jásat, když budete potřebovat figuranty.

Věřím, že se brzy stanete vyhledávanými terapeuty v oblasti zvukové terapie. Mohu vám také pomoci v tom, že zveřejním vaše kontakty na stránce zvukoterapeutů na svém webu.

 

Co budu na kurz potřebovat?

Karimatku nebo deku či větší osušku na ležení. Možná svačinku a určitě něco pohodlného na sebe. Něco na poznámky.

 

Jak se tento kurz koupelí liší od kurzu masáží pro profesionály?

Zvuková masáž tibetskou pro terapeuty je určena pro ty, kteří pečují o druhé a chtějí si rozšířit nabídku o další terapie. Většina této zvukové masáže probíhá tak, že klient leží na břiše a terapeut rozeznívá tibetskou zpívající mísu třením na předem daných bodech. U zvukových koupelí jsou tibetské zpívající mísy převážně kolem klienta a rozeznívají se úderem. Tato technika je pro terapeuta méně fyzicky náročná a přesto má krásné výsledky. Jen je na ni třeba více mís než na masáž.

 

Co když tibetskou mísu zatím nemám?

Na kurzu bude mís i paliček více než dost. Ale je dobré počítat s tím, že po kurzu budete mísy potřebovat. Na kurzu uvidíte, jaké mísy vám vyhovují. Je možné si mísy na kurzu rovnou koupit.

 

Kde vás najdu? Jak se dostanu na místo kurzu?

Tento kurz se koná v Praze – Suchdolské náměstí 734/3, Praha 6, ve 4. patře (dostupné výtahem) KC Půda.

Na místo se dostanete autem (parkoviště je přímo před budovou) nebo za 11 minut autobusem pražské MHD 147 a 107 z Dejvické, místo se nachází přímo u zastávky Suchdolské nám.

 

Potřeboval/a bych někde v okolí přespat. Poradíte mi?

Pokud pojedete autem, doporučím vám penzion Jasoň ve Velkých Přílepech. Jestli chcete ubytování v dochozí vzdálenosti, tak hotel Carl Inn Suchdol.

 

Jsou k masážím tibetskou mísou nějaké kontraindikace?

Hra na tibetské mísy je zcela bezpečná, ale jejich přikládání přímo na střední část těla by neměli provádět lidé s kardiostimulátorem či defibrilátorem (hrudník) a ženy v prvních třech měsících těhotenství (břicho a podbřišek). Mísy se nesmí přikládat na velké klouby, otevřené rány a nesrostlé jizvy. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, poraďte se, prosím, se svým lékařem.

 

 

Kolik budu potřebovat mís?

Na kurzu vlastní mít nemusíte žádnou. Pokud budete chtít koupele praktikovat, tak potřebujete alespoň dvě zpívající mísy. A pak následně můžete dokupovat až do čakrové sady (tedy 7 až 8 tibetkých mís). Na kurzu zažijete, jaký rozdíl je v praktikování s různým počtem tibetských mís.

 

Máte další otázku?

Neváhejte mi napsat, ráda odpovím.

 

REFERENCE

Kurzu masáže pro terapeuty.

 Astrálně jsem cestovala

 „Při masáži jsem astrálně cestovala. Nebylo to poprvé, ale i tak to bylo neskutečné. Obklopily mě kočky v chrámu a hodně jsme toho spolu vyřešily.“

Dana F.

Získala jsem nadhled

„Klárko, děkuju! Nikdy by mě nenapadlo, že mi mohou mísy pomoci, ale stalo se. Díky tobě teď hraju každý den a dívám se na všechno s mnohem větším nadhledem. Chystám se k tobě zajít pro další mísu, nějak cítím, že už mi jedna nestačí.;)“

Míša M.

Byla jsem nabitá energií dva dny

„Z tvého kurzu masáží jsem přišla nabitá energií a vydrželo mi to dva dny. Už se těším, až to budu zkoušet doma.“

Jana

Úžasný seminář

Milá Kláry, mockrát děkuju za úžasný seminář. Byl to moc moc krásný den  a od té doby, co jsem přijela domů, tak jsem poslouchala opakovaně všechna Tvoje videa a hrála na mísy. Mám z toho tak obrovskou radost, jako jsem už dlouho neměla. Už jsem byla takova příliš unavená a vyčerpaná a tohle je pro mě opět čirá radost. Ještě jednou moc děkuju, bylo to moc milé a krásné setkání. 🙏

Přeju Ti ať se maš jen a jen krásně a ve všem se Ti daří. 

Mísy od tebe jsou přenádherné a hlavně mi doma krásně zní 🙏🤗

 

Hanka K.

Kde jsi byla ty roky?

Na mísy hraju už několik let. Dělám i koncerty pro přátele. Ale přiznávám, že mě nikdy nenapadlo přikládat si ji na tělo. Nepočítám ruku nebo hlavu. Teď nevím, jestli být naštvaná na sebe nebo na tebe:-). Kde jsi byla ty roky?;)

Lenka S.

Skvěle to uvolní tělo i mysl

„Velmi příjemný zážitek, který se vyplatí si věnovat. Na rozdíl od meditací je to více pohybové a věmové, ale zároveň to vede k podobným stavům. Je to příjemná zvuková a vibrační relaxace, která skvěle uvolní tělo i mysl.“

Viktor K.

Máš ještě otázku a nenašla/nenašel jsi odpověď? Zavolej mi nebo napiš – tel. 604 105 231  nebo klara(@)uzasno.cz. (Závorky z e-mailu umaž. Jsou tu kvůli robotům. 😉