Kurz zvukové masáže tibetskou mísou pro profesionály

Jedinečná možnost pro každého, kdo pracuje nebo chce pracovat s energiemi.

Naučte se masírovat zvukem tibetské zpívající mísy. Buďte tím, kdo uleví od bolesti a odstraní bloky mentální či fyzické. Získejte konkurenční výhodu pro sebe a klienty svého masérského salonu nebo terapeutické praxe.

Profesionální zvuková masáž tibetskou mísou

 • Hledáte něco nového a jedinečného?

 • Chcete pomáhat lidem ve svém okolí?

 • Chcete se odlišit od konkurence a zavést službu s velkým přínosem pro klienty?

 • Láká vás spojení zvuku a vibrací?

 • Uvolnění bez bolesti, nahoty a mastnoty?

 • Pak je tento kurz právě pro vás…

 • Stejně jako tančí voda v míse, roztancují vibrace mísy vodu, krev a lymfu v těle.

 • Všechny blokády (fyzické i mentální) se uvolňují.

Standardní cena kurzu je 6 000 Kč. Kurzovné se vám tedy vrátí po čtyřech zvukových masážích. Jen tentokrát vám nabízím slevu, protože se kurz prezenčně pro skupinu v Roztokách koná poprvé.

Skupinový kurz pro max. 6 účastníků.

 • 19. listopadu 2022

V Roztokách u Prahy za 4 900 Kč,  ve velkém sále Vratislavka Café v Roztokách u Prahy (Kroupka 38) od 10 – 15 hodin, vč. pauzy na oběd.

Vše, co se naučíte, můžete okamžitě použít ve své praxi.

Tibetské mísy přinášejí úlevu od bolesti, hlubší a delší spánek, zbavují stresu i bolesti, nabíjejí čakry, uvolňují svaly, blokády, klouby i myšlenky… Pojďme se naučit, jak na to. Je to jednoduché a bude vás to bavit!

Klára - terapeutka a inspirátorka s tibetskou mísou

Pokročilý kurz, ve kterém se naučíte masírovat a opečovávat vibracemi tibetské mísy druhé.

Ukážeme si zvukovou masáž tibetskou mísou tak, jak jsem se ji naučila od svých mistrů z Evropy, Indie a USA (Ann Martin, Doris Delessard, Agustin Oscar Rissotti, Michele Ricucci, Chase Trellert, Ali Young, Helene Fleming, Peter Hess).

Dokonalé uvolnění a relaxace. Beze studu, svlékání, mastnoty či bolesti…

Terapií je nejen zvuk, ale i jemné vibrace mísy.

Terapeut přikládá mísu na tělo (masírovaný leží převážně na břiše) a rozeznívá ji. Mísa vibruje a tyto vibrace, které umí roztančit vodu v míse, přecházejí do těla. Uvolňují zde všechny blokády – fyzické i mentální. Masírovaný se dostává do hladiny Théta, kdy hluboce relaxuje. Tělo detoxikuje.

Naše tělo je tvořeno téměř ze 70 % z tekutin. A stejně jako se roztančí voda v míse, roztančí se tekutiny v těle (voda, krev, míza…).

Vše se krásně pročistí a uvolní. Klient získá novou energii, co bylo zatnuté, povolí. Dobije se, co vyhaslo, bude se cítit jako znovuzrozený. Krásný rituál, který naplní energií a dobrou náladou. Ošetřovaný si bude připadat lehký a volný. Jako po dovolené.

Nauč se zvukovou masáž tibetskou mísou

 • Jedinečné umění celkové zvukové masáže vibrující mísou pro druhé – celkem 23 bodů pro rozpuštění blokád.
 • Málo známá a velice uvolňující kombinace technik ošetření pro vaše klienty.
 • Mísy přikládáme a rozvibrováváme přímo na těle – kompletní návod na 70 minutovou relaxační zvukovou masáž.
 • Tipy, jak začlenit tibetskou mísu do terapeutické praxe.
 • Práce s horkou tibetskou mísou.
 • Tipy pro maséry, jak přidat tibetskou zpívající mísu ke klasické masáži, kterou už umíte. (Na kurzu klasické masáže neučím.)
 • Propojení zvuku a vibrací.
 • Rozpuštění bloků mentálních i fyzických.
 • Posílení účinku zvukové masáže – záměr a léčivé mantry.
 • Diagnostika, doplnění energie, detoxikace, regenerace.
 • Kontraindikace – kdy masáž neprovádět.

Buďte napřed před konkurencí a nabídněte klientům něco jedinečného.

Standardní cena kurzu je 6 000 Kč. Kurzovné se vám tedy vrátí po 4  zvukových masážích. Jen tentokrát vám nabízím slevu a kurz stojí 4 900 Kč, protože se kurz koná poprvé.

ÚČASTNÍCI ZÍSKAJÍ CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ KURZU.

Rozpuštění blokád

23 bodů na těle, kde rozpustíme blokády mentální i fyzické.

Čištění prostor

Uzemění a příprava prostoru pro klienta. Čištění negací.

Rozvržení času

Jak si rozvrhnout čas zvukové masáže, abyste vše v pohodě stihli?

Méně času?

Jak na kratší verzi masáže a co nikdy nevynechat?

Bonusová technika

Práce s horkou tibetskou mísou.

OTÁZKY KE KURZU

Co když s tibetskou mísou ještě nepracuji nebo umím jen základy?

Nevadí, základy si projdeme a vše se naučíte. Po kurzu z vás bude profesionál, který umí s mísou pracovat a umí s ní komplexně ošetřit a namasírovat klienta.

 

Potřebuji na kurz masérskou licenci (zkoušku)?

Nepotřebujete. Tuto zvukovou masáž, možná bych měla říci spíše terapii, se můžete naučit bez jakýchkoliv předchozích masérských zkušeností. V tomto případě zůstává klient oblečený, my mu pouze přikládáme mísy na tělo a rozvibrováváme je. Klientem nijak fyzioterapeuticky nemanipulujeme, nemasírujeme mu svaly ani nic podobného. Licenci potřebujete, pokud si chcete založit živnostenský list na klasické nebo sportovní masáže a otevřít si masérský salon.

 

Co budu na kurz potřebovat?

Karimatku nebo deku či větší osušku na ležení. Pokud máte svoji mísu, vezměte si ji s sebou, ať si můžete zkoušet a porovnávat s ostatními mísami na kurzu. A třeba se o ní dozvíte i něco nového.;)

 

Jak se tento kurz liší od kurzu MySelf Massage?

Masáž MySelf Massage je plná technik, kdy masírujete sami sebe a je určena především pro soukromé použití v rodinách. Můžete u toho sedět nebo ležet na zádech. Zvuková masáž tibetskou pro terapeuty je určena pro ty, kteří pečují o druhé a chtějí si rozšířit nabídku o další terapie. Většina této zvukové masáže probíhá tak, že klient leží na břiše.

 

Co když tibetskou mísu zatím nemám?

Na kurzu bude mís i paliček více než dost. Ale je dobré počítat s tím, že po kurzu budete mísu potřebovat. Stačí jedna. Na kurzu uvidíte, jaká mísa vám vyhovuje. Je tu i možnost tibetskou mísu si u mne rovnou koupit.

 

Kde vás najdu? Jak do Roztok?

Kurz se koná ve velkém sále kavárny Vratislavka Café, Kroupka 38 v Roztokách. Je to kousek od vlakového nádraží (zastávka Roztoky).

Jezdí k nám i příměstské autobusy 340 a 350 (zastávka Roztoky – nádraží).

Pokud jedete autem, tak přímo u kavárny se nedá parkovat. Auto lze nechat v ulicích Nádražní nebo Rýznerova. Nebo na parkovišti na nádraží či u zámku. Je to kousek.

 

 

Jsou k masážím tibetskou mísou nějaké kontraindikace?

Hra na tibetské mísy je zcela bezpečná, ale jejich přikládání přímo na střední část těla by neměli provádět lidé s kardiostimulátorem (hrudník) a ženy v prvních třech měsících těhotenství (břicho a podbřišek). Mísy se nesmí přikládat na velké klouby. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, poraďte se, prosím, se svým lékařem.

 

Lze masáž nějak zkrátit, když nemám tolik času?

Ano, ukážeme si více variant, jak pracovat s časem a výběrem bodů k masáži dle konkrétních problémů.

 

Stačí mi jedna mísa?

Ano, stačí. Měla by mít kolem 22 – 26 cm a hmotnost do dvou kg. Lze masírovat i menší miskou, jen vibrace nejsou tak výrazné. Pokud máte více mís, ukážeme si další možnosti, jak zvukovou masáž obohatit.

Reference

Kurz masáže pro terapeuty se pro veřejnost se bude konat poprvé. Toto jsou ohlasy mých klientů na ostatní kurzy a e-booky.

 Astrálně jsem cestovala

 „Při masáži jsem astrálně cestovala. Nebylo to poprvé, ale i tak to bylo neskutečné. Obklopily mě kočky v chrámu a hodně jsme toho spolu vyřešily.“

Dana F.

Získala jsem nadhled

„Klárko, děkuju! Nikdy by mě nenapadlo, že mi mohou mísy pomoci, ale stalo se. Díky tobě teď hraju každý den a dívám se na všechno s mnohem větším nadhledem. Chystám se k tobě zajít pro další mísu, nějak cítím, že už mi jedna nestačí.;)“

Míša M.

Na kurzu se mi líbilo vše!

Na kurzu se mi libilo vse! Ted si na to jeste najit cas. Ale bylo mi pak tak prima, ze to urcite zvladnu. Jeste jednou dekuju za tu moznost si vsechny ty techniky vyzkouset! Az budete delat koncert, tak se hlasim do prvni rady.

Martina

Byla jsem nabitá energií dva dny

„Z tvého kurzu masáží jsem přišla nabitá energií a vydrželo mi to dva dny. Už se těším, až to budu zkoušet doma.“

Jana

Rozmazlování sebe sama

Byla jsem moc mile překvapena. Je to výborné vibrační rozmazlování sebe sama. Děkuji za skvělou relaxaci.

Blanka K.

Každý den se hezky naladím

Na celou automasáž jsem si ještě čas nenašla, ale každé ráno začínám den malým rituálem podle tvého návodu a je to skvělé naladění na nový den. Děkuju!

Michaela C.

Ta masáž nohou a hlavy je prostě boží!!!
Veronika

Kde jsi byla ty roky?

Na mísy hraju už několik let. Dělám i koncerty pro přátele. Ale přiznávám, že mě nikdy nenapadlo přikládat si ji na tělo. Nepočítám ruku nebo hlavu. Teď nevím, jestli být naštvaná na sebe nebo na tebe:-). Kde jsi byla ty roky?;)

Lenka S.

Skvěle to uvolní tělo i mysl

„Velmi příjemný zážitek, který se vyplatí si věnovat. Na rozdíl od meditací je to více pohybové a věmové, ale zároveň to vede k podobným stavům. Je to příjemná zvuková a vibrační relaxace, která skvěle uvolní tělo i mysl.“

Viktor K.

E-book mě mile překvapil

Děkuji za ten zaslaný ebook. Překvapilo mě, jak je propracovaný. Jste pečlivá. Je vidět, že vám na lidech a tom, co jim předáváte, hodně záleží. Už pár ebooků mám, ale málokterý je tak dobře udělaný. Fakt poklona!

Nikola