Kurz zvukové masáže tibetskou mísou (nejen)  pro profesionály

Chceš se naučit či zdokonalit v práci s tibetskou mísou a energiemi? Připravila jsem pro tebe unikátní jednodenní kurz, kde se naučíš masírovat zvukem a vibracemi tibetské zpívající mísy. A budeš umět zapojit mísy i do své současné masérské či terapeutické praxe.

Tibetské mísy přinášejí úlevu od bolesti, hlubší a delší spánek, zbavují stresu i bolesti, nabíjejí čakry, uvolňují svaly, blokády, klouby i myšlenky… Pojďme se naučit, jak na to. Je to jednoduché a bude vás to bavit!

Klára - terapeutka a inspirátorka s tibetskou mísou

Přidej se a budeš umět

 • Energetické čistění prostor a vody.
 • Jedinečné umění celkové zvukové masáže vibrující mísou pro druhé –  mísy přikládáme a rozvibrováváme přímo na těle – kompletní návod na 70 minutovou relaxační zvukovou masáž.
 • Tipy, jak začlenit tibetskou mísu do terapeutické praxe.
 • Pracovat s horkou tibetskou mísou – klienti to milují.
 • Obohatit klasickou masáž, kterou už umíš, o tibetskou zpívající mísu.
 • Posílit účinek zvukové masáže – záměr a léčivé mantry.
 • Diagnostiku s tibetskou mísou.
 • Získáš tipy na usnadnění práce (druhy paliček, přísavka, podložky, tingsha…).
 • Kontraindikace – kdy masáž neprovádět.

Buďte napřed před konkurencí a nabídněte klientům něco jedinečného.

Skupinový kurz pro max. 6 účastníků. Na kurzu si užiješ svoji první masáž i jako přijímající.

 • 16. března 2024 (kurz si lze objednat i soukromě ve vámi vybraném termínu) – obsazeno
 • 18. května 2024 (kurz si lze objednat i soukromě ve vámi vybraném termínu) – nově vypsaný termín

V Roztokách u Prahy za 5 900 Kč (lze i na 3 splátky, min. dvě musí být splacené před kurzem, doplacení na kurzu).

Kurz je ve velkém sále Vratislavka Café v Roztokách u Prahy (Kroupka 38) od 10 – 16:30 hodin, vč. pauzy na oběd.

Vše, co se naučíte, můžete okamžitě použít ve své praxi. Kurzovné se vám tedy vrátí po 4  zvukových masážích pro klienty.

Na kurzu bude spousta mís pro vaše zkoušení a testování. Pokud si nějakou vyberete, můžete si ji i koupit domů (platba je možná v hotovosti, QR kódem nebo okamžitou platbou).

ÚČASTNÍCI ZÍSKAJÍ CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ KURZU a mohou se prezentovat v seznamu absolventů.

Proč se přihlásit na kurz?

Pokročilý kurz, ve kterém se naučíte masírovat a opečovávat vibracemi tibetské mísy druhé.

Ukážeme si zvukovou masáž tibetskou mísou tak, jak jsem se ji naučila od svých mistrů z Evropy, Indie a USA (Ann Martin, Doris Delessard, Agustin Oscar Rissotti, Michele Ricucci, Chase Trellert, Ali Young, Helene Fleming, Peter Hess).

Dokonalé uvolnění a relaxace. Beze studu, svlékání, mastnoty či bolesti…

Terapií je nejen zvuk, ale i jemné vibrace mísy.

Terapeut přikládá mísu na tělo (masírovaný leží převážně na břiše) a rozeznívá ji. Mísa vibruje a tyto vibrace přecházejí do těla. Uvolňují zde všechny blokády – fyzické i mentální. Masírovaný se dostává do hladiny Théta, kdy hluboce relaxuje. Tělo detoxikuje.

Naše tělo je tvořeno téměř ze 70 % z tekutin. A stejně jako se roztančí voda v míse, roztančí se tekutiny v těle (voda, krev, míza…).

Vše se krásně pročistí a uvolní. Klient získá novou energii, co bylo zatnuté, povolí. Dobije se, co vyhaslo, bude se cítit jako znovuzrozený. Krásný rituál, který naplní energií a dobrou náladou. Ošetřovaný si bude připadat lehký a volný. Jako po dovolené.

Hlavní témata kurzu práce s tibetskou mísou pro profesionály

Masáž mísou

Rozpouštění bloků – 23 bodů na těle, kde rozpustíme blokády mentální i fyzické. Začleníme tibetské mísy do vaší stávající praxe.

Čistění prostor

Uzemění a příprava prostoru pro klienta. Čistění negací.

Rozvržení času

Jak si rozvrhnout čas zvukové masáže, abyste vše v pohodě stihli? Přidáme i zkrácenou verzi masáže.

Diagnostika

Jak díky tibetské míse poznáš, kde je problém a co je třeba řešit?

Horké tibetské mísy

Bezpečná práce s horkou tibetskou mísou jako součást masáže.

OTÁZKY KE KURZU

Co když s tibetskou mísou ještě nepracuji nebo umím jen základy?

Nevadí, základy si projdeme a vše se naučíte. Po kurzu z vás bude profesionál, který umí s mísou pracovat a umí s ní komplexně ošetřit a namasírovat klienta vibracemi a zvukem mísy. Pak už je to jen o praxi a nabírání zkušeností – zájemnců o masáž bude dost;).

 

Potřebuji na kurz masérskou licenci (zkoušku)?

Nepotřebujete. Tuto zvukovou masáž, možná bych měla říci spíše terapii, se můžete naučit bez jakýchkoliv předchozích masérských zkušeností. V tomto případě zůstává klient oblečený, my mu pouze přikládáme mísy na tělo a rozvibrováváme je. Klientem nijak fyzioterapeuticky nemanipulujeme, nemasírujeme mu svaly ani nic podobného. Licenci potřebujete, pokud si chcete založit živnostenský list na klasické nebo sportovní masáže a otevřít si masérský salon.

 

Co budu na kurz potřebovat?

Karimatku nebo deku či větší osušku na ležení. Pokud máte svoji mísu, vezměte si ji s sebou, ať si můžete zkoušet a porovnávat s ostatními mísami na kurzu. A třeba se o ní dozvíte i něco nového.;)

 

Jak se tento kurz liší od kurzu MySelf Massage©?

Masáž MySelf Massage© je plná technik, kdy masírujete sami sebe a je určena především pro soukromé použití v rodinách. Můžete u toho sedět nebo ležet na zádech. Zvuková masáž tibetskou pro terapeuty je určena pro ty, kteří pečují o druhé a chtějí si rozšířit nabídku o další terapie. Většina této zvukové masáže probíhá tak, že klient leží na břiše.

 

Co když tibetskou mísu zatím nemám?

Na kurzu bude mís i paliček více než dost. Ale je dobré počítat s tím, že po kurzu budete mísu potřebovat. Stačí jedna. Na kurzu uvidíte, jaká mísa vám vyhovuje. Je tu i možnost tibetskou mísu si u mne rovnou koupit.

 

Kde vás najdu? Jak do Roztok?

Kurz se koná ve velkém sále kavárny Vratislavka Café, Kroupka 38 v Roztokách. Je to kousek od vlakového nádraží (zastávka Roztoky).

Jezdí k nám i příměstské autobusy 340 a 350 (zastávka Roztoky – nádraží).

Pokud jedete autem, tak přímo u kavárny se nedá parkovat. Auto lze nechat v ulicích Nádražní nebo Rýznerova. Nebo na parkovišti u vlakového nádraží či u zámku. Je to kousek.

 

 

Jsou k masážím tibetskou mísou nějaké kontraindikace?

Hra na tibetské mísy je zcela bezpečná, ale jejich přikládání přímo na střední část těla by neměli provádět lidé s kardiostimulátorem či defibrilátorem (hrudník) a ženy v prvních třech měsících těhotenství (břicho a podbřišek). Mísy se nesmí přikládat na velké klouby, otevřené rány a nesrostlé jizvy. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, poraďte se, prosím, se svým lékařem.

 

Lze masáž nějak zkrátit, když nemám tolik času?

Ano, ukážeme si více variant, jak pracovat s časem a výběrem bodů k masáži dle konkrétních problémů.

 

Stačí mi jedna mísa?

Ano, stačí. Měla by mít kolem 22 – 26 cm a hmotnost do dvou kg. Lze masírovat i menší miskou, jen vibrace nejsou tak výrazné. Pokud máte více mís, ukážeme si další možnosti, jak zvukovou masáž obohatit.

Reference

Kurz masáže pro terapeuty.

 Astrálně jsem cestovala

 „Při masáži jsem astrálně cestovala. Nebylo to poprvé, ale i tak to bylo neskutečné. Obklopily mě kočky v chrámu a hodně jsme toho spolu vyřešily.“

Dana F.

Získala jsem nadhled

„Klárko, děkuju! Nikdy by mě nenapadlo, že mi mohou mísy pomoci, ale stalo se. Díky tobě teď hraju každý den a dívám se na všechno s mnohem větším nadhledem. Chystám se k tobě zajít pro další mísu, nějak cítím, že už mi jedna nestačí.;)“

Míša M.

Byla jsem nabitá energií dva dny

„Z tvého kurzu masáží jsem přišla nabitá energií a vydrželo mi to dva dny. Už se těším, až to budu zkoušet doma.“

Jana

Úžasný seminář

Milá Kláry, mockrát děkuju za úžasný seminář. Byl to moc moc krásný den  a od té doby, co jsem přijela domů, tak jsem poslouchala opakovaně všechna Tvoje videa a hrála na mísy. Mám z toho tak obrovskou radost, jako jsem už dlouho neměla. Už jsem byla takova příliš unavená a vyčerpaná a tohle je pro mě opět čirá radost. Ještě jednou moc děkuju, bylo to moc milé a krásné setkání. 🙏

Přeju Ti ať se maš jen a jen krásně a ve všem se Ti daří. 

Mísy od tebe jsou přenádherné a hlavně mi doma krásně zní 🙏🤗

 

Hanka K.

Kde jsi byla ty roky?

Na mísy hraju už několik let. Dělám i koncerty pro přátele. Ale přiznávám, že mě nikdy nenapadlo přikládat si ji na tělo. Nepočítám ruku nebo hlavu. Teď nevím, jestli být naštvaná na sebe nebo na tebe:-). Kde jsi byla ty roky?;)

Lenka S.

Skvěle to uvolní tělo i mysl

„Velmi příjemný zážitek, který se vyplatí si věnovat. Na rozdíl od meditací je to více pohybové a věmové, ale zároveň to vede k podobným stavům. Je to příjemná zvuková a vibrační relaxace, která skvěle uvolní tělo i mysl.“

Viktor K.

Máš ještě otázku a nenašla/nenašel jsi odpověď? Zavolej mi nebo napiš – tel. 604 105 231  nebo klara(@)uzasno.cz. (Závorky z e-mailu umaž. Jsou tu kvůli robotům. 😉