Nabídka tibetských zpívajících mís

Výběr mísy je krásný rituál, kdy se ty a mísa poprvé propojíte.

Vybírat si svoji první tibetskou zpívající mísu je něco jako volba kouzelné hůlky pro kouzelníka v Harry Potterovi.

Alespoň já si to tak představuji, když sleduji reakce zákazníků, kteří si ke mně přijdou vybrat svoji bronzovou průvodkyni.

Nejdříve v jejich očích vidím údiv nad množstvím možností, pak hned nadšení a touhu zkusit hrát všechny a nejlépe najednou. Vždy je nechám se nadechnout, vydechnout, rozhlédnout se a ukázat na mísu, která bude první.

Velice často je to ta, se kterou nakonec odejdou, bez ohledu na to, na kolik mís hráli. Stále se k ní vrací. A porovnávají, naslouchají. Už tento proces je velice příjemný a relaxační a naznačuje změny, které vám tibetská mísa přinese do života.

U někoho do toho vstoupí rozum. Zvažování. Někteří měli jinou představu, když ke mně šli – o barvě, zdobení, velikosti… Ale tahle zní nejlépe…

Když se mě klienti ptají, kterou mísu si tedy mají vybrat, tak jim řeknu, ať dají na svoji intuici a srdce. Ať si dovolí plnit si svá přání.

A pak už záleží jen na nich, co zvítězí. Vždy hledáme tak dlouho, až jsou se svým rozhodnutím plně v souladu. Pokud ho nedosáhneme (stává se velmi výjimečně), odcházejí bez mísy. I to se může stát. Třeba nebyl ten správný čas.

Vždycky mám obrovskou radost, když klient/ka odchází se svojí mísou a těší se, jak na ni bude hrát. To očekávání, nadšení a zářící oči stojí za to.

Objednejte si i vy svůj čas na výběr mísy, která vás nejspíš bude doprovázet celý život a zažijete spolu mnohé.

Každý, kdo si vybere tibetskou mísu u mne, odchází s tím, že na mísu umí hrát
a ví, jak s ní meditovat.

Velký výběr tibetských mís

Zdobené

Lesklé

Matné

Malé i velké

Ramgondi / Lingam / s patinou i bez

Která bude ta tvá?

Časté otázky

Kde vás najdu? Jak do Roztok?

Mísy na výběr jsou v Roztokách u Prahy, Šafaříkova ulice. Termín si můžete rezervovat v Reserviu. Pokud vám tato forma nevyhovuje, můžete mi zavolat nebo napsat. Kontakty najdete zde.

Do Roztok se dá dojet autem – je to nejpohodlnější, parkování je hned před domem.

Ale jezdí k nám i příměstské autobusy z Dejvic 340 a 350 (zastávka Tyršovo náměstí) nebo vlak (zastávka Roztoky). Pokud se nechcete z jakéhokoliv důvodu projít (Roztoky jsou moc hezké město😉), tak stačí říci a domluvíme se, že vás ze zastávky vlaku či autobusu odvezu autem až k domu. Je to součástí mého servisu pro zákazníky a nic si za to neúčtuji.

Kolik stojí tibetská mísa?

Cena mísy se liší podle velikosti, hmotnosti a náročnosti zpracování. Já prodávám jen ručně tepané mísy, které jsou dražší než ty odlévané. Vybírám pouze kvalitní kousky s krásným zvukem. Malá miska, průměr do 20 cm stojí cca 2500 Kč. Střední mísy, vhodné na masáže a terapie stojí kolem 6 tisíc. Velké mísy 9 a více tisíc Kč.

Nákup mísy je investice nejen do zdraví a pohody, ale i do kovů (bronz – cca 70 % měď a 30% cín, případně směs dalších 5 kovů). Mísa s vámi bude celý život a stářím nabývá na hodnotě. Starožitné mísy se prodávají v aukcích podobně jako obrazy.

Jak mohu za mísu zaplatit?

Tibetskou mísu lze zaplatit hotově, převodem nebo QR kódem v mobilním bankovnictví.
K nákupu vám vystavím fakturu.

Máte i paličky?
Ano, mám. K míse je vždy třecí palička zdarma a můžete si dokoupit i paličku úderovou. K míse je za 300 Kč. V nabídce mám měkkou nebo tvrdou variantu paličky.
Máte e-shop? Dají se mísy objednat online?

Tibetské mísy prodávám jen osobně a e-shop zatím nemám. Vůbec netuším, jak dlouho takové „zatím“ může trvat, protože teď přednostně připravuji kurzy, jak s mísou pracovat.

Pokud se vám do Roztok z jakéhokoliv důvodu nechce, můžete zkusit obchody s ezoterickým zbožím nebo hledat online (seznam obchodů najdete v mé FB skupině).

Jen zopakuji, proč se vám cesta do Roztok vyplatí:

  • Vybrat si tibetskou mísu osobně je krásný obřad, kdy se vaše energie propojí s energií mísy.
  • Nahraný zvuk z e-shopu nikdy nenahradí zážitek z osobního hraní, už proto, že na mísu hraje někdo jiný než vy.  A také přes web neucítíte vibrace mísy.
  • Osobně se vám věnuji bez jakéhokoliv tlaku na váš nákup.
  • Nebudu vám tvrdit, že je to ruční práce jen proto, že do odlité misky někdo něco vyryl. Naopak vás naučím, jak bezpečně poznat ručně tepanou mísu během 2 vteřin.
  • Naučím vás na mísu hrát a vaši první meditaci s mísou.
  • Roztoky jsou krásné místo na celodenní výlet.;)
Mohl/a bych nákup spojit s výletem?

Určitě ano. V Roztokách je toho spoustu zajímavého. Jsou tu kulturní památky i nádherné vyhlídky na řeku Vltavu nebo na Prahu.

Projít se můžete na Levý hradec, kde je kostel sv. Klimenta (první křesťanský kostel u nás). Na louce vedle je krásná energie místa a také vyhlídka sv. Ludmily na řeku.

Známé jsou i vrchy Řivnáč a Stříbrník odkud jsou také krásné vyhlídky. Dále je tu Alšova vyhlídka.

Dole v Roztokách je zámek s menším zámeckým parkem. V zámku se pořádají výstavy a jsou zde dva návštěvnické okruhy (Správa panství a Život v letovisku).

Naproti zámku je ulice Tiché údolí, kde si můžete prohlédnout prvorepublikové vily. Na jejím konci začíná procházka lesem kolem potoka Tichým údolím, která končí až v Úněticích, kde si můžete dát koláč U Lasíků nebo pivo v místním pivovaru.

Roztokám se přezdívá město zahrad. Stačí se projít některými ulicemi a uvidíte proč. Vyzkoušet můžete třeba ulici Jana Palacha, která je jednou z cest, které vedou ke mně a vaší vysněné tibetské míse.