Prodej tibetských zpívajících mís

Přijeďte si do Roztok u Prahy vybrat svoji tibetskou zpívající mísu jako si kouzelníci vybírají své magické hůlky v Harry Potterovi…

Prodej tibetské zpívající mísy

Výběr mísy je krásný rituál, kdy se vy a mísa poprvé propojíte.

Vybírat si svoji první tibetskou zpívající mísu je něco jako volba kouzelné hůlky pro kouzelníka v Harry Potterovi.

Alespoň já si to tak představuji, když sleduji reakce zákazníků, kteří si ke mně přijdou vybrat svoji bronzovou průvodkyni.

Nejdříve v jejich očích vidím údiv nad množstvím možností, pak hned nadšení a touhu zkusit hrát všechny a nejlépe najednou. Vždy je nechám se nadechnout, vydechnout, rozhlédnout se a ukázat na mísu, která bude první.

Velice často je to ta, se kterou nakonec odejdou, bez ohledu na to, na kolik mís hráli. Stále se k ní vrací. A porovnávají, naslouchají. Už tento proces je velice příjemný a relaxační a naznačuje změny, které vám tibetská mísa přinese do života.

U někoho do toho vstoupí rozum. Zvažování. Někteří měli jinou představu, když ke mně šli – o barvě, zdobení, velikosti… Ale tahle zní nejlépe…

Když se mě klienti ptají, kterou mísu si tedy mají vybrat, tak jim řeknu, ať dají na svoji intuici a srdce. Ať si dovolí plnit si svá přání.

A pak už záleží jen na nich, co zvítězí. Vždy hledáme tak dlouho, až jsou se svým rozhodnutím plně v souladu. Pokud ho nedosáhneme (stává se velmi výjimečně), odcházejí bez mísy. I to se může stát. Třeba nebyl ten správný čas.

Vždycky mám obrovskou radost, když klient/ka odchází se svojí mísou a těší se, jak na ni bude hrát. To očekávání, nadšení a zářící oči stojí za to.

Objednejte si i vy svůj čas na výběr mísy, která vás nejspíš bude doprovázet celý život a zažijete spolu mnohé. V současné době mám pro vás na výběr z více než 120 tibetských mís – matné, lesklé Jambaty, tmavé, silnostěnné, lunární, Ramgondi, zdobené s Om, květy života…

Nenašli jste vhodný termín? Jste právě v Roztokách nebo jedete neplánovaně kolem? Zavolejte mi (604 105 231), třeba to půjde zařídit i na  poslední chvíli. I když asi chápete, že slíbit to nemohu, ale jak se říká – za pokus nic nedáte. A třeba to vyjde.;)

Každý, kdo si vybere tibetskou mísu u mne, odchází s tím, že na mísu umí hrát
a ví, jak s ní meditovat.

Velký výběr tibetských mís

Zdobené

Ramgondi

Matné

Malé i velké

Ramgondi / Lingam / s patinou i bez

Která bude ta vaše?

Chcete někomu udělat radost? Věnujte mu voucher na nákup ve vámi zvolené částce. Vybírat pak můžete přijet společně. Voucher koupený v listopadu a prosinci je platný až do konce června 2024. Stačí mi napsat e-mail a jméno a částku.

Chcete svoji tibetskou mísu? NOVĚ pro vás máme i E-SHOP

https://eshop.uzasno.cz

Časté otázky

Kde vás najdu? Jak do Roztok?

Mísy na výběr jsou v Roztokách u Prahy, Šafaříkova ulice. Termín si můžete rezervovat v Reserviu. Pokud vám tato forma nevyhovuje, můžete mi zavolat nebo napsat. Kontakty najdete zde.

Do Roztok se dá dojet autem – je to nejpohodlnější, parkování je hned před domem.

Ale jezdí k nám i příměstské autobusy z Dejvic 340 a 350 (zastávka Tyršovo náměstí) nebo vlak (zastávka Roztoky). Pokud se nechcete z jakéhokoliv důvodu projít (Roztoky jsou moc hezké město😉), tak stačí říci a domluvíme se, že vás ze zastávky vlaku či autobusu odvezu autem až k domu. Je to součástí mého servisu pro zákazníky a nic si za to neúčtuji (ani když si žádnou mísu nevyberete).

Kolik stojí tibetská mísa?

Cena mísy se liší podle velikosti, hmotnosti a náročnosti zpracování. Já prodávám jen ručně tepané mísy, které jsou dražší než ty odlévané. Vybírám pouze kvalitní kousky s krásným zvukem. Malá miska, průměr do 20 cm stojí cca 2,5 -3 tisíce Kč. Střední mísy, vhodné na masáže a terapie stojí kolem 6-8 tisíc. Velké mísy (> 30 cm) 9 a více tisíc Kč.

Nákup mísy je investice nejen do zdraví a pohody, ale i do kovů (bronz tvoří cca 70 % měď a 30% cín, případně směs dalších 5 kovů). Mísa s vámi bude celý život a stářím nabývá na hodnotě. Její zvuk se hraním zlepšuje. Starožitné mísy se prodávají v aukcích podobně jako obrazy.

Jak mohu za mísu zaplatit?

Tibetskou mísu lze zaplatit hotově, převodem nebo QR kódem v mobilním bankovnictví. Nově nabízím i možnost platit kartou přes platební terminál. K nákupu vám vystavím fakturu.

Máte i paličky?

Ano, mám. K míse je u mne vždy třecí palička zdarma a můžete si dokoupit i paličku úderovou.  V nabídce mám měkké i tvrdé varianty paliček. Dále si můžete vybrat tingshu, podložku nebo přísavku k míse.

Máte e-shop? Dají se mísy objednat online?

Ano, dají. Stále si myslím, že osobně je to nejlepší;), ale naprosto chápu, že to můžete mít daleko nebo toho máte prostě moc. E-shop už je v provozu na adrese eshop.uzasno.cz. Těšíme se na vás!

 

Pokud máte možnost osobního výběru, zopakuji, proč se vám cesta do Roztok vyplatí:

  • Vybrat si tibetskou mísu osobně je krásný obřad, kdy se vaše energie propojí s energií mísy.
  • Nahraný zvuk z e-shopu nikdy nenahradí zážitek z osobního hraní, už proto, že na mísu hraje někdo jiný než vy.  A také přes web neucítíte vibrace mísy.
  • Osobně se vám věnuji bez jakéhokoliv tlaku na váš nákup.
  • Nebudu vám tvrdit, že je to ruční práce jen proto, že do odlité misky někdo něco vyryl. Naopak vás naučím, jak bezpečně poznat ručně tepanou mísu během 2 vteřin.
  • Při našem setkání vás naučím na mísu hrát a vaši první meditaci s mísou.
  • Roztoky jsou krásné místo na celodenní výlet.;)
Mohl/a bych nákup spojit s výletem?

Určitě ano. V Roztokách je toho spoustu zajímavého. Jsou tu kulturní památky i nádherné vyhlídky na řeku Vltavu nebo na Prahu.

Projít se můžete na Levý hradec, kde je kostel sv. Klimenta (první křesťanský kostel u nás). Na louce vedle je krásná energie místa a také vyhlídka sv. Ludmily na řeku.

Známé jsou i vrchy Řivnáč a Stříbrník odkud jsou také krásné vyhlídky na řeku Vltavu. Dále je tu Alšova vyhlídka, ze které vidíte Prahu jako na dlani.

Dole v Roztokách je zámek s menším zámeckým parkem. V zámku se pořádají výstavy a jsou zde dva návštěvnické okruhy (Správa panství a Život v letovisku).

Naproti zámku je ulice Tiché údolí, kde si můžete prohlédnout prvorepublikové vily. Na jejím konci začíná procházka lesem kolem potoka Tichým údolím, která končí až v Úněticích, kde si můžete dát koláč U Lasíků nebo pivo v místním pivovaru.

Roztokám se přezdívá město zahrad. Stačí se projít některými ulicemi a uvidíte proč. Vyzkoušet můžete třeba ulici Jana Palacha, která je jednou z cest, které vedou ke mně a vaší vysněné tibetské míse.