Žiju život, který jsem si přála a myslela si, že se mi to nikdy nesplní. Píšu knížky, publikuji, pracuji s energiemi a pořád se učím spoustu nových věcí. Přitom stačilo tak málo, abych nic z toho nezažila.

Prošla jsem si obdobím, kdy se mi nechtělo žít a nic nemělo význam. Díky vyhoření jsem měla pocit, že jsem všude snadno nahraditelná. Ztratila jsem životní náplň a přišla o zaměstnání, v němž jsem byla zvyklá trávit celý den. Nic mě nebavilo a hlavně mi nedávalo smysl se o cokoliv snažit.

Čas se zastavit

A tak jsem se rozhodla udělat si na pár měsíců prázdniny.

Jenže já nevydržím nic nedělat, takže jsem se pustila do věcí, které mi měly pomoci. Začala jsem chodit na různé druhy terapií, na kurzy a semináře. Oprášila jsem svou vášeň pro psaní a objevila svět energií – začala jsem pracovat s Reiki, pak přišly regresní terapie, tibetské mísy, ladičky, Access bars, automatická kresba, EFT, meditace, konstelace…

Už jsem toho vyzkoušela tolik, že jsem se rozhodla své zkušenosti sdílet a tím i ostatním nabídnout možnost pozvat do svého života něco nového. Hodlám odtajnit, co mnozí skrývají a budují kolem toho neproniknutelnou hranici mysteriózna.

Nic není nemožné

Představím vám techniky, jak pomoci sobě i druhým, i přes to, že nemáte žádné nadpřirozené schopnosti. A je úplně jedno, jestli dneska stojíte u pásu v továrně, vaříte ve školní jídelně, děláte knihovníka nebo manažerku ve firmě.

Každé lidské bytosti byl dán ten dar, stačí ho probudit. A abyste nemuseli projít celou tou cestou pokusů a omylů, představím vám mnoho dovedností včetně vlastních postřehů o jejich užitečnosti a komentářů k reálné proveditelnosti.