O mně

Práce s tibetskou mísou

Pomáhám lidem objevovat sílu a kouzlo tibetských mís. Od začátečníků, kteří se teprve učí mísu rozeznít, až po ty, kteří s ní experimentují nebo masírují.

Když jsem poprvé poslouchala tibetské mísy, úplně mne pohltily. A to jsem je slyšela jen z nahrávek na internetu. Zjistila jsem, že na ně mé tělo reaguje a že se tyto reakce mění podle mísy a toho, kdo na ni hraje. Zatoužila jsem po své vlastní míse (a pak další a další😉) a od té doby se z toho stala vášeň. Stále se učím nové věci a fascinuje mě, kolik se toho dá s tímto mystickým hudebním nástrojem zažít.

Nechce se mi věřit, že je to už několik let od našeho prvního setkání. Prošla jsem za tu dobu mnoha kurzy a rozhodla se je přenést do českého prostředí. Chtěla bych, abyste měli tu možnost zjistit, jaké to je, cítit se šťastně a ani nevědět, jak se to stalo. Ochutnávky najdete na youtube.com nebo tady na mém blogu www.uzasno.cz.

Tibetské mísy už nebudou tajemstvím, ale novou výhodou pro vás. Buďte mezi prvními. Ať už podnikáte nebo s nimi chcete pracovat v rámci své rodiny a přátel.

Teď můžete i vy nechat rozeznít svou duši a rozezpívat své šťastné já. Udělejte první krok a roztočte to s tibetskou mísou u mě na kurzu…