Zvuková masáž tibetskou zpívající mísou

Zážitek, který překonává veškeré představy o masážích, jak je znáte. Dokonalé uvolnění a relaxace. Beze studu, svlékání, mastnoty, bolesti…

Terapií je nejen hudba, ale i velice jemné vibrace mísy. Terapeut vám přikládá mísu na tělo (ležíte na břiše) a rozeznívá ji. Mísa vibruje a tyto vibrace, které umí roztančit vodu v míse přecházejí do vašeho těla. Uvolňují zde všechny blokády – fyzické i mentální. Dostáváte se do hladiny Théta, kdy hluboce relaxujete. Tělo detoxikuje.

 Naše tělo je tvořeno téměř ze 70 % z tekutin. A stejně jako se roztančí voda v míse, roztančí se ve vašem těle voda, krev, míza… Vše se krásně pročistí a uvolní. Získáte novou energii, co bylo zatnuté, povolí. Dobije se, co vyhaslo, a vy se budete cítit jako znovuzrození. Krásný rituál, který vás naplní energií a dobrou náladou. Budete si připadat lehcí a volní. Jako po dovolené.

Kdy použít tuto terapii?

Když chcete zažít něco neobyčejného. Zvukovou masáž doporučuji na dobití baterek, zbavení se stresu, nebo jako nevšední zážitek. Pokud neumíte meditovat, ale chtěli byste zažít jaké to je.;) Technika je zároveň detoxikační. Doporučuje se po ní pít hodně vody a ideálně se jít projít do přírody.

Jak vypadá zvuková masáž tibetskou mísou?

Klient/ka pohodlně leží oblečený/á na břiše na lehátku. Terapeutka přikládá mísy na jednotlivé body na těle, nohách a rukou a rozvibrovává mísu tak, aby její vibrace přecházely do těla ošetřovaného. Dostává se mu tak zážitku, kdy zapojí hned několik smyslů najednou. Zvuková masáž je velice uvolňující ve všech rovinách.

Jak dlouho a za kolik?

Celá terapie vč. vaší přípravy a závěrečné relaxace trvá cca 90 minut. Cena je 1 500 Kč. Zvukovou masáž provádím maximálně jedenkrát denně. Jde o energeticky velice náročný proces a já se chci klientkám věnovat vždy na sto procent.

Pokud chcete zažít něco jedinečného, hýčkat své tělo i mysl, rezervujte si termín v rezervačním formuláři nebo mi zavolejte na telefon 604 105 231.

Zvukové masáže poskytuji v Roztokách u Prahy. Pokud je to pro vás daleko, podívejte se zde do seznamu absolventů mých kurzů, kteří se věnují terapíím zvukem profesionálně. Jistě si najdete i něco blíže.

Kontraindikace (Kdy nelze zvukovou masáž provádět)

Pokud nevydržíte ležet na břiše. Těhotenství, kardiostimulátor, defibrilátor, trvalé poškození mozku, čerstvé rány po operaci, jste pod vlivem alkoholu nebo drog. Někdy může být překážkou užívání antidepresiv (záleží na množství a druhu) či epilepsie (doporučuji vyzkoušet, zda vám poslech tibetských mís není nepříjemný).