Videokurz Domácí lázně
s tibetskou zpívající mísou

Objev zázrak lázeňských procedur a rozvibruj každou buňku svého těla s tibetskou zpívající mísou ve vodě i na souši.

Ochutnávkový kurz pro ty, kdo mají tibetskou mísu a  hledají inspiraci, co všechno se s ní dá podniknout. A chtějí tak objevit svůj zdroj vnitřní síly, radosti a energie.

Jen znalosti a zážitky nám nemůže nikdo vzít…

Užij si domácí lázně…

… a prožij malé zázraky s tibetskou mísou.  V sedmi lekcích ti ukážu, jak o sebe můžeš s tibetskou mísou doma pečovat jako v lázních. Dobiješ si baterky, i když zrovna nemůžeš nikam cestovat. Stačí ti k tomu jedna tibetská mísa a přihlásit se na tento ochutnávkový kurz.

 

Proč ochutnávkový kurz?

Protože se na jednom místě seznámíš hned s několika naprosto rozdílnými technikami. Uvidíš tibetskou mísu ve vodě, u masáží, v pohybu… Dostaneš na výběr velkou paletu možností a zjistíš, co tě baví nejvíce.

 

Je na co se těšit. Dozvíte se, jak s tibetskou mísou…

 

  • Vnímat vibrace nesoucí se vodou.
  • Čistit vodu od negací a nabíjet ji pozitivními energiemi.
  • Zpívat a hledat společný souzvuk.
  • Mazat seznamy povinností ve své hlavě a relaxovat.
  • Prožít cvičení jógy.
  • Meditovat v chůzi.
  • Uvolnit si záda nebo nohy vibracemi tibetské mísy.

Pokud tě možnosti zaujaly, přihlas se do kurzu a já tě to naučím.

Čím více technik umíš, tím více tě bude mísa bavit a budeš častěji hrát! Tělo i mysl ti poděkují…

Tibetské mísy přinášejí úlevu od bolesti, hlubší a delší spánek, zbavují stresu i bolesti, nabíjejí čakry, uvolňují svaly, blokády, klouby i myšlenky… Pojďme se naučit, jak na to. Je to jednoduché a bude vás to bavit!

Klára - terapeutka a inspirátorka s tibetskou mísou

Co nás v lázních čeká?

Koupele

Koupat se s tibetskou zpívající mísou je krásný zážitek. Inspiraci, jak na to a jak mísu v bazénu či vaně rozeznívat, najdete ve videu.
Když jsem to zkoušela poprvé, překvapilo mě, jak je to příjemný zážitek a také to, jak snadno mísy utečou na druhou stranu bazénu;) Proto si ukážeme i to, jak je „zkrotit“.
.
.

 

Prameny

V každých lázních se kromě koupelí setkáte s nějakým tím léčivým pramenem. My si ukážeme, jak si takový léčivý pramen můžete dopřát doma.
Voda je živá a načítá energie ze svého okolí. Po tom, co k nám doteče vodovodním řadem, tak bývá energeticky oslabená až vyčerpaná. A my ji dosytíme zcela novou energií.

 

Relaxace - meditace

Hlavním důvodem, proč jedeme do lázní, bývá naše zdraví. A to je jednoznačně spojené s odbouráním stresu, proto je moc důležité si odpočinout a zrelaxovat se. Dobít se energií. Ukážeme si jednoduchou meditaci na každý den i to, jak tuto techniku dále rozvíjet.

.

.

Meditace v chůzi

Další možností relaxačního pohybu s tibetskou mísou je meditace v chůzi.
Je to nevšední zážitek, kdy rozproudíme krev, vyčistíme mysl a vymažeme seznamy povinností.
Hra na mísu nás velice rychle dostává do stavu Alfa, kdy jsme uvolnění a relaxujeme. Je to podobné jako ve sprše nebo těsně před spaním.
.

.

.

Tib. mísy při józe

Mnozí z vás se s tibetskou mísou setkali v závěrečné relaxaci po cvičení. Ale použití je mnohem širší.
Můžeme vyčistit prostor před cvičením, naladit se, pracovat s dechem a používat tibetskou mísu přímo při jednotlivých asánách. Jak na to se dozvíte ve videu.

 

Zpěv a dýchání do čaker

Když s tímhle tématem přijdu na prezenčních kurzech, vždycky vzbudím rozpaky. Nejsme zvyklí zpívat na veřejnosti, stydíme se a máme obavy. Zapomeňte teď na trapnost a vyzkoušejte si to hezky v klidu. Budete překvapeni, jak silná může být odezva vašeho těla na zvuk.

Masáže tib. mísou

V této lekci se budeme věnovat mým oblíbeným masážím. Ty prostě miluju… A jsou asi nejintenzivnějším prožitkem, který lze díky vibracím pocítit. Tibetskými mísami se dá namasírovat celé tělo. My si v kurzu ukážeme, jak namasírovat s mísou nohy, záda a bříško.

 

Bonusy a závěr

Jako bonus jsem si pro vás připravila video o tom, jak čistit tibetské zpívající mísy.
V této části také naleznete inspiraci, kam dál pokračovat po kurzu, jestliže se chcete i nadále učit nové věci s tibetskými zpívajícími mísami.

 

Sedm informacemi nadupaných videolekcí plných inspirace po cca 10 minutách.

Celý kurz je k dispozici přehledně na webu ihned po úhradě kurzovného, které činí 700 Kč (to je stovka za jednu techniku a věř mi, že se to jinde levněji nenaučíš). Přístupy ti přijdou e-mailem.

GARANCE

Velice mi záleží na vaší spokojenosti, proto novým klientům, kteří u mne dosud nebyli v žádném online kurzu, nabízím 14denní garanci. Pokud zjistíte, že jste šlápli vedle a já nebo kurz nesplňujeme vaše očekávání, vrátím vám peníze v plné výši.

OTÁZKY KE KURZU

 

Co budu ke kurzu potřebovat?

Tibetskou mísu, paličku, čas a chuť pro sebe něco udělat.

 

Jak kurz probíhá?

Po objednání a úhradě ti přijdou přihlašovací údaje do zákaznické sekce na webu, kde je kurz přehledně rozdělený do sedmi lekcí s texty a videi. Celkem mají videa kurzu vč. bonusů 1 hod. 26 minut. 

 

Stačí mi jen jedna tibetská mísa?

Ano, stačí vám jedna, nejlépe středně velká, mísa. Ale můžete pracovat i s menší miskou.

 

Co když tibetskou mísu zatím nemám?

Tibetskou mísu budeš potřebovat, bez ní to nebude ono. Pokud chceš, můžeš si ji zakoupit u mne v Roztokách u Prahy nebo v mém e-shopu. Ráda ti s výběrem pomohu a naučím tě na mísu hrát. Tibetská mísa je investice do tebe – bude s tebou celý život a její hodnota s časem stoupá. Starožitné mísy se draží v aukcích podobně jako obrazy.

 

Jsou k tibetským mísám nějaké kontraindikace?

Hra na tibetské mísy je zcela bezpečná a je jen pár výjimek, kdy je třeba dát pozor. Přikládat si mísu na hrudník by neměli lidé s kardiostimulátorem. Ženy v prvních třech měsících těhotenství by si ji neměly dávat na břicho a podbřišek.
Problém se zvukem tibetské mísy mohou mít lidé po operaci mozku, při psychofarmatické léčbě nebo třeba epilepsii. Citlivým přístupem se s tím dá pracovat. Pokud máš jakékoliv pochybnosti, poraď se, prosím, se svým lékařem.

 

Co se stane, když budu hrát na tibetskou mísu?

Nemocné buňky vibrují na nízkých frekvencích. Hrou na mísy se ladíme na frekvence vysoké a naše tělo a orgány v něm se „uzdravují“. Mísy zvyšují naši vnímavost a intuici. Propojují levou a pravou hemisféru a tím posilují naši kreativitu. Snižují krevní tlak a rozpouští stres. Lépe spíme, máme nadhled, jsme intuitivnější.

 

Musím umět meditovat?

Není to potřeba. Jak hluboko ve své práci s mísou půjdeš, je jen na tobě. V kurzu si ukážeme, jak na meditace i na pokročilé techniky poslechu. Pokud máš pocit, že meditace není nic pro tebe, můžeš si vybrat jinou techniku. Vibrace i zvuk na nás působí i bez meditování.

 

Zvládnu to, i když jsem začátečník?

Jednoznačně ano. Všechny techniky jsou v kurzu podrobně popsány a zvládne je i začátečník.

 

Není kurz podezřele levný?

Je. Ale rozhodla jsem se, že ho udělám co nejlevnější, aby si ho mohl pořídit opravdu každý a měl šanci zjistit, jak hodnotné mé online kurzy jsou. Je to také důvod, proč mu říkám „ochutnávkový kurz“ a přidávám garanci vrácení peněz, pokud zjistíš, že to není, co sis představoval/a.

 

Proč ochutnávkový kurz?

Abyste si vyzkoušeli všechny možné techniky a našli směr, který vás baví nejvíce.

 

 

REFERENCE

Ohlasy na kurz Lázně s tibetskou mísou.

Máte ke kurzu otázky? Napište mi klara(@)uzasno.cz. (Závorky odstraňte, jsou tu kvůli robotům.)