Kurz ZDARMA – Domácí lázně
s tibetskou mísou od 11. 11. 22

Objev zázrak lázeňských procedur a rozvibruj každou buňku svého těla s tibetskou zpívající mísou. Online kurz zdarma pro všechny, kdo mají tibetskou mísu a chtějí objevit nový zdroj vnitřní síly a energie.

Jen znalosti a zážitky nám nemůže nikdo vzít…

Užij si domácí lázně…

… a prožij malé zázraky s tibetskou mísou. Během pěti dnů ti ukážu, jak o sebe můžeš s tibetskou mísou doma pečovat jako lázních. Dobiješ si baterky, i když zrovna nemůžeš nikam cestovat. Stačí ti k tomu jedna tibetská mísa a přihlásit se na tento kurz ZDARMA.

 

Co nás čeká?

 • Masáže – ukážeme si masáže tibetskou mísou přímo na těle. Namasírujeme si nohy, záda a bříško. Řekneme si také proč, kdy a jak to dělat.
 • Koupele a čištění a nabíjení vody. Voda nabitá pozitivní energií mění své vibrace a ty pak pozitivně ovlivňují naše tělo i mysl. Využijme toho!
 • Relaxace – jak s tibetskou mísou meditovat a jak meditaci prohloubit. Snadná cesta na mazání pracovních seznamů v hlavě.
 • Pohyb s tibetskou mísou (meditace v chůzi, využití při cvičení jógy). Prožijte svůj pohyb vědomě – tady a teď, a získej z něj mnohem více.
 • Dýchání s tibetskou zpívající mísou. Zpěv do čaker. Rozpohybuj a dosyť svá energetická centra v těle. Je to jednoduché a bude tě to bavit!

Pět dní, pět krátkých lekcí po cca 20 minutách. Plus podpora ve FB skupině, kde zodpovím tvé případné otázky. Skupina s videi bude otevřená až do 20. listopadu, abyste měli čas vše shlédnout a nijak se nehonit.

 

Tibetské mísy přinášejí úlevu od bolesti, hlubší a delší spánek, zbavují stresu i bolesti, nabíjejí čakry, uvolňují svaly, blokády, klouby i myšlenky… Pojďme se naučit, jak na to. Je to jednoduché a bude vás to bavit!

Klára - terapeutka a inspirátorka s tibetskou mísou

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ DOMÁCÍ LÁZNĚ S TIBETSKOU ZPÍVAJÍCÍ MÍSOU

Chceš si to vyzkoušet?

 

 • Vnímat vibrace mísy nesoucí se vodou?
 • Jak čistit a nabíjet vodu?
 • Zpívat do mísy a hledat společný souzvuk?
 • Mazat seznamy v hlavě a meditovat?
 • Cvičit jógu s tibetskou mísou?
 • Meditovat v chůzi?
 • Úvolnit si záda nebo nohy vibracemi tibetské mísy?

 

Pokud tě možnosti zaujaly, přihlaš se do kurzu a já tě to naučím.

Čím více technik umíš, tím více tě bude mísa bavit a budeš častěji hrát! Tělo i mysl ti poděkují…

 

OTÁZKY KE KURZU

 

Co budu kurzu potřebovat?

Tibetskou mísu, čas a chuť pro sebe něco udělat. Kurz je na pět dní tj. cca 5 x 20 minut. FB skupina bude otevřená až do 20. listopadu, abyste měli čas vše shlédnout a nehonili se.

Stačí mi jen jedna tibetská mísa?

Ano, stačí vám jedna, nejlépe středně velká, mísa. Ale můžete pracovat i s menší miskou.

 

Co když tibetskou mísu zatím nemám?

Tibetskou mísu budeš potřebovat, bez ní to nebude ono. Pokud chceš, můžeš si ji zakoupit u mne v Roztokách u Prahy. Ráda ti s výběrem pomohu a naučím tě na mísu hrát. Tibetská mísa je investice – bude s tebou celý život a její hodnota s časem stoupá. Starožitné mísy se draží v aukcích podobně jako obrazy.

 

Jsou k tibetským mísám nějaké kontraindikace?

Hra na tibetské mísy je zcela bezpečná a je jen pár výjimek, kdy je třeba dát pozor. Přikládat si mísu na hrudník by neměli lidé s kardiostimulátorem. Ženy v prvních třech měsících těhotenství by si ji neměly dávat na břicho a podbřišek.
Problém se zvukem tibetské mísy mohou mít lidé po operaci mozku, při psychofarmatické léčbě nebo třeba epilepsii. Citlivým přístupem se s tím dá pracovat.
Pokud máte jakékoliv pochybnosti, poraďte se, prosím, se svým lékařem.

 

Co se stane, když budu hrát na tibetskou mísu?

Nemocné buňky vibrují na nízkých frekvencích. Hrou na mísy se ladíme na frekvence vysoké a naše tělo a orgány v něm se „uzdravují“. Mísy zvyšují naši vnímavost a intuici. Propojují levou a pravou hemisféru a tím posilují naši kreativitu. Snižují krevní tlak a rozpouští stres.

 

Musím umět meditovat?

Není to potřeba. Jak hluboko ve své práci s mísou půjdeš, je jen na tobě. V kurzu si ukážeme, jak na meditace i na pokročilé techniky poslechu. Pokud máš pocit, že meditace není nic pro tebe, můžeš zkoušet ostatní techniky.

 

Zvládnu to, i když jsem začátečník?

Jednoznačně ano. Všechny techniky jsou v kurzu podrobně popsány a zvládne je i začátečník. Navíc budete mít v době kurzu možnost se na cokoliv zeptat ve FB skupině.

 

Proč je kurz zadarmo?

Kurz je zadarmo, protože ho dělám poprvé a doufám, že od vás dostanu zpětnou vazbu, co se vám líbí a co ne. Podruhé už bude vylepšená verze za peníze.;)
A také je to dárek pro ty, kteří mne sledují na mém webu nebo sociálních sítích.

Reference

 Kurz Lázně s tibetskou mísou se bude konat poprvé. Toto jsou ohlasy na e-book 12 originálních technik hry
na tibetské mísy, který se obsahově blíží ke kurzu.

Mě by to nenapadlo

Nikdy mě nenapadlo, kolik věcí se dá dělat s jednou mísou. Přitom je to tak jednoduchý!!! Jen by mě to prostě nenapadlo… Díky!

Jana

Pozornost a čas pro sebe

Je skvělé si dopřát ten čas a opravdu si na to vyhradit co nejvíc času. Nespěchat nikam. Nechávat doznít mísu vždy do ticha, protože můžeme mít tendenci pospíchat dál k dalším a dalším cvičením a jít na výkon, což tady nedává vůbec smysl a je důležité se do toho vědomě ponořit. Tím, že posloucháme zvuk, mu věnujeme pozornost a jsem v přítomném okamžiku. Pomáhá nám to se více napojit na sebe a nechat se prostoupit láskou.

Milena

Na lidech vám záleží

Děkuji za ten zaslaný ebook. Překvapilo mě, jak je propracovaný. Jste pečlivá. Je vidět, že vám na lidech a tom, co jim předáváte, hodně záleží.

Nikola

Spousta možností

Když jsi mi poslala e-book s 12 technikami na testování, nic moc jsem nečekala. Asi špatné zkušenosti odjinud. Prostě jsem se bála, že to bude 12x to samé – jen šmrdlat jiným směrem. Ale spletla jsem se. A hodně! Promiň! Ty prostě děláš věci poctivě, a je to vidět. Ten e-book je obrovská hromada inspirace za pár korun. Dokonce mě u toho napadaly další možnosti. Jdu si objednat ty tvoje masáže, ať to rozjedu pořádně!

Eva T.

Překvapení se smyčcem

Musím si koupit smyčec!!! Na housle neumím, ale tohle určitě zvládnu a bude z toho překvapení na máminých narozeninách. Pošlu fotku;)

Eliška

Mísy do vody

Mísy do vody? To jako vážně? Koukala jsem na to a nevěřila. Dneska už do bazénu bez mísy nelezu. Baví to i moje dcery.

Zuzana M.

Hraju teď s vnuky

Děkujeme vám. Na mísu hraji už několik let. Ale teď mám vnoučata a pořád jsem si říkala, jak jim tu mísu přiblížit. Jen hrát je moc dlouho nebaví. A v tom vašem návodu je spousta věcí, které skutečně baví i mé vnuky. Nejvíc si je získala voda, ať už v míse nebo kolem.

Martina M.

Začala jsem meditovat!

Díky vám jsem začala zkoušet meditovat. Což by mě ještě před měsícem vůbec nenapadlo. Jsem po tom taková klidnější, a přitom mám spoustu energie a nápadů do školy… To zní asi divně, ne? Ale já to tak prostě mám.

Olga F.