Kurz ZDARMA – Domácí lázně
s tibetskou mísou od 9. 1. 23

Objev zázrak lázeňských procedur a rozvibruj každou buňku svého těla s tibetskou zpívající mísou. Online kurz zdarma pro všechny, kdo mají tibetskou mísu a chtějí objevit nový zdroj vnitřní síly a energie.

Jen znalosti a zážitky nám nemůže nikdo vzít…

Užij si domácí lázně…

… a prožij malé zázraky s tibetskou mísou. Během sedmi dnů ti ukážu, jak o sebe můžeš s tibetskou mísou doma pečovat jako lázních. Dobiješ si baterky, i když zrovna nemůžeš nikam cestovat. Stačí ti k tomu jedna tibetská mísa a přihlásit se na tento kurz ZDARMA.

 

Co nás čeká?

 • Masáže – ukážeme si masáže tibetskou mísou přímo na těle. Namasírujeme si nohy, záda a bříško. Řekneme si také proč, kdy a jak to dělat.
 • Koupele tibetskou mísu si můžeš vzít s sebou do vany nebo do bazénu. Jak mísu rozeznívat ve vodě?
 • Čištění a nabíjení vody. Voda nabitá pozitivní energií mění své vibrace a ty pak pozitivně ovlivňují naše tělo i mysl. Využijme toho!
 • Relaxace – jak s tibetskou mísou meditovat a jak meditaci prohloubit. Snadná cesta na mazání pracovních seznamů v hlavě.
 • Pohyb s tibetskou mísou – ukážeme si, jak na meditaci v chůzi
 • Využití tibetské mísy při cvičení jógy. Prožijte svůj pohyb vědomě – tady a teď, a získej z něj mnohem více.
 • Dýchání s tibetskou zpívající mísou. Zpěv do čaker – poznáš mocné Hu! Dosytíme se energií. Je to jednoduché a bude tě to bavit!

Sedm dní, sedm krátkých lekcí plných inspirace po cca 10 minutách. Plus podpora ve FB skupině, kde zodpovím tvé případné otázky. Skupina se všemi videi bude otevřená až do 20. ledna 2023, abyste měli čas vše shlédnout a nijak se nehonit.

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ DOMÁCÍ LÁZNĚ S TIBETSKOU ZPÍVAJÍCÍ MÍSOU

Chceš si to vyzkoušet?

 

 • Vnímat vibrace mísy nesoucí se vodou?
 • Jak čistit a nabíjet vodu?
 • Zpívat do mísy a hledat společný souzvuk?
 • Mazat seznamy v hlavě a meditovat?
 • Cvičit jógu s tibetskou mísou?
 • Meditovat v chůzi?
 • Úvolnit si záda nebo nohy vibracemi tibetské mísy?

 

Pokud tě možnosti zaujaly, přihlaš se do kurzu a já tě to naučím.

Čím více technik umíš, tím více tě bude mísa bavit a budeš častěji hrát! Tělo i mysl ti poděkují…

 

Tibetské mísy přinášejí úlevu od bolesti, hlubší a delší spánek, zbavují stresu i bolesti, nabíjejí čakry, uvolňují svaly, blokády, klouby i myšlenky… Pojďme se naučit, jak na to. Je to jednoduché a bude vás to bavit!

Klára - terapeutka a inspirátorka s tibetskou mísou

OTÁZKY KE KURZU

 

Co budu kurzu potřebovat?

Tibetskou mísu, čas a chuť pro sebe něco udělat. Kurz je na sedm dní tj. cca 7 x 10 minut. FB skupina bude otevřená až do 20. ledna, abyste měli čas vše shlédnout a nehonili se.

Stačí mi jen jedna tibetská mísa?

Ano, stačí vám jedna, nejlépe středně velká, mísa. Ale můžete pracovat i s menší miskou.

 

Co když tibetskou mísu zatím nemám?

Tibetskou mísu budeš potřebovat, bez ní to nebude ono. Pokud chceš, můžeš si ji zakoupit u mne v Roztokách u Prahy. Ráda ti s výběrem pomohu a naučím tě na mísu hrát. Tibetská mísa je investice do tebe i sama o sobě – bude s tebou celý život a její hodnota s časem stoupá. Starožitné mísy se draží v aukcích podobně jako obrazy.

 

Jsou k tibetským mísám nějaké kontraindikace?

Hra na tibetské mísy je zcela bezpečná a je jen pár výjimek, kdy je třeba dát pozor. Přikládat si mísu na hrudník by neměli lidé s kardiostimulátorem. Ženy v prvních třech měsících těhotenství by si ji neměly dávat na břicho a podbřišek.
Problém se zvukem tibetské mísy mohou mít lidé po operaci mozku, při psychofarmatické léčbě nebo třeba epilepsii. Citlivým přístupem se s tím dá pracovat.
Pokud máte jakékoliv pochybnosti, poraďte se, prosím, se svým lékařem.

 

Co se stane, když budu hrát na tibetskou mísu?

Nemocné buňky vibrují na nízkých frekvencích. Hrou na mísy se ladíme na frekvence vysoké a naše tělo a orgány v něm se „uzdravují“. Mísy zvyšují naši vnímavost a intuici. Propojují levou a pravou hemisféru a tím posilují naši kreativitu. Snižují krevní tlak a rozpouští stres.

 

Musím umět meditovat?

Není to potřeba. Jak hluboko ve své práci s mísou půjdeš, je jen na tobě. V kurzu si ukážeme, jak na meditace i na pokročilé techniky poslechu. Pokud máš pocit, že meditace není nic pro tebe, můžeš si vybrat jinou techniku. Důležitý je zvuk a vibrace.

 

Zvládnu to, i když jsem začátečník?

Jednoznačně ano. Všechny techniky jsou v kurzu podrobně popsány a zvládne je i začátečník. Navíc budete mít v době kurzu možnost se na cokoliv zeptat ve FB skupině.

 

Proč je kurz zadarmo?

Kurz je zadarmo, protože chci, aby lidé věděli, že tibetská mísa umí spoustu věcí – jsem jejich nadšenec. Brzy přibude možnost si kurz koupit a mít do něj neomezený přístup.

Reference

 Kurz Lázně s tibetskou mísou se bude konat podruhé – toto jsou ohlasy z jeho prvního běhu.