Velký zážitkový kurz
MySelf Massage©

+ první seznámení s tibetskou mísou (2 kurzy v 1 dni za 1 cenu)

 

Přijďte se rozmazlit a zažít tibetskou mísu.

Rozvibrujeme každou buňku vašeho těla. Je jedno, jestli jste začátečník nebo už s mísou něco umíte. Tenhle kurz je plný inspirace.

Unikátní spojení dvou kurzů do jednoho (základy +  seberozmazlovací techniky). Maximálně  pro 6 účastníků. Naučíte se hrát, relaxovat i masírovat sami sebe. Dopřejte si ten zážitek z uvolnění zvukem a vibracemi tibetských zpívajících mís. Na kurzu si jich vyzkoušíte více než třicet, a to včetně obří chrámové mísy, do které si můžete stoupnout.

Kurz automasáže pro všechny, kteří se rádi učí nové věci a chtějí na sobě pracovat. Pro ty, kteří se potřebují uvolnit, odpočinout si, zbavit se stresu a naučit se účinně relaxovat během pár minut v sebenáročnější den.

Na kurzu se seznámíte nejen s neuvěřitelnými účinky tibetských zpívajících mís, kterým důvěrně přezdívám „výrobníky radosti„, ale především se naučíte velice účinné techniky, jak sám/sama sebe opečovat tibetskou mísou.

Skupinový kurz pro max. 6 účastníků

 • sobota 22. července 2023
 • sobota 23. září 2023
 • sobota 25. listopadu 2023

 

V Roztokách u Prahy za 3 900 Kč,  v sále Vratislavka Café v Roztokách u Prahy (Kroupka 38) od 10 – 15:30 hodin, vč. pauzy na oběd.

V ceně jsou skripta s podrobným návodem na celou masáž, kterou se budeme učit. Ke kurzu dostanete CERTIFIKÁT o jeho absolvování.

Když s tímhle přijdu na kurzech a chci, aby si účastníci dali tibetskou mísu na hlavu, tak se po sobě začnou dívat a vidím na nich – to snad nemůže myslet vážně;))

Po chvíli rozpaků, tam všichni sedíme s mísami na hlavách a slyším jen zvuk mís a výkřiky: „Jeee, to je úžasný!“

KDYŽ BUDEME DĚLAT VĚCI STEJNĚ, NIC SE NEZMĚNÍ!

Obsah kurzu

1. část – Seznámení s tibetskou mísou

 • Účinky tibetských mís na tělo a mysl.
 • Vyzkoušíte si více mís i paliček a zjistíte, že každá kombinace je jedinečná.
 • Ukážeme si a naučíme se, jak na mísu hrát.
 • Předvedeme si různé techniky hry a držení mísy.
 • Ukázky a praktická cvičení s mísou.

Nejde o přednášku, mísy si vezmete do ruky a budete na ně hrát.

Různé druhy a velikosti mís budou na místě k dispozici (včetně obří chrámové mísy o průměru 50 cm, do které si můžete stoupnout), abyste si vše mohli zažít, jaké to je, když vám vibrace z mísy procházejí chodidly do celého těla.

 

 

2. část  – MySelf Massage©

Soubor technik k celkovému ošetření těla i mysli tibetskou mísou.obálka ebooku ke kurzu tibeské mísy

 • Rozvibrujeme každou buňku vašeho těla.
 • Unikátní spojení relaxace a rozpouštění blokád (fyzických i mentálních).
 • Stačí pár minut, ale můžete se rozmazlovat třeba hodinu.
 • S jedinou mísou opečujete celé tělo i mysl.
 • Proč si dávat mísu na hlavu? Jak si namasírovat nohy nebo karpální tunely? Kam mísu naopak nepřikládat? To a mnohem více na kurzu.
 • E-book s popisem všech technik MySelfMassage© v hodnotě 1900 Kč jako dárek ke kurzu. E-book lze koupit i samostatně zde.
 • Dále se naučíme: uzemnění, léčivé mantry, diagnostika čaker, navýšení energie, detoxikace, regenerace, čištění negací z prostor i předmětů.
 • Jediný takový kurz pro veřejnost v ČR – naučíte se něco, co ostatní neumí.
 • Mísu můžete mít vlastní nebo si vyzkoušet až 30 mís na kurzu.
 • Dopřejte si ten zážitek a přihlaste se ještě dnes. Kapacita kurzu je jen 10 míst.

 

 

ÚČINKY TIBETSKÝCH MÍS

Hra na tibetské mísy zlepšuje spánek, přináší úlevu od zahlcení, stresu, bolesti svalů, kloubů, hlavy, detoxikuje. Synchronizuje levou a pravou mozkovou hemisféru, čímž usnadňuje učení a podporuje kreativitu. Prohlubuje meditativní stavy. Hra na mísy je silně relaxační, rozvíjí intuici. Nejlepší na tom je, že nejde o žádné kouzlo. Úroveň vnímání mís je zcela na vás. A fungují i na „nevěřící Tomáše“.

Přihlaste se na kurz a udělejte pro sebe něco úžasného. Odpočinete si a naučíte se dobíjet baterky a energii kdykoliv. Za pár minut. Uvolníte se, zrelaxujete a naučíte se něco nového. Už proto, že lásku, znalosti a zážitky jsou to, co vám nikdo nevezme.

 

Reference

Ohlasy na kurz MySelf Massage©

Jedna už mi nestačí

„Klárko, děkuju! Nikdy by mě nenapadlo, že mi mohou mísy pomoci, ale stalo se. Díky tobě teď hraju každý den a dívám se na všechno s mnohem větším nadhledem. Chystám se k tobě zajít pro další mísu, nějak cítím, že už mi jedna nestačí.;)“

Míša M.

Dopřát si nikam nespěchat…

Je skvělé si dopřát ten čas a opravdu si na to vyhradit co nejvíc času. Nespěchat nikam. Nechávat doznít mísu vždy do ticha, protože můžeme mít tendenci pospíchat dál k dalším a dalším cvičením a jít na výkon, což tady nedává vůbec smysl a je důležité se do toho vědomě ponořit. Tím, že posloucháme zvuk, mu věnujeme pozornost a jsem v přítomném okamžiku. Pomáhá nám to se více napojit na sebe a nechat se prostoupit láskou.

Milena

Fakt poklona za e-book

Děkuji za ten zaslaný ebook. Překvapilo mě, jak je propracovaný. Jste pečlivá. Je vidět, že vám na lidech a tom, co jim předáváte, hodně záleží. Už pár ebooků mám, ale málokterý je tak dobře udělaný. Fakt poklona!

Nikola

Nejradši bych si to tý mísy vlezla celá

Na prezenčním kurzu: „Už vím, proč se tvůj web jmenuje Úžasno. Nejradši bych si to tý mísy vlezla celá.“

Jitka Z.

Plná energie

„Z tvého kurzu jsem přišla nabitá energií a vydrželo mi to dva dny. Už se těším, až to budu zkoušet doma.“

Jana

Autorelaxace

Byla jsem moc mile překvapena. Je to výborné vibrační rozmazlování sebe sama. Děkuji za skvělou „autorelaxaci“.

Blanka K.

Mám nový rituál!

Na celou masáž jsem si ještě čas nenašla, ale každé ráno začínám den malým rituálem podle tvého návodu a je to skvělé naladění na nový den. Děkuju!

Michaela C.

Ta masáž nohou a hlavy je prostě boží!!!
Veronika

Vibrační relaxace

„Velmi příjemný zážitek, který se vyplatí si věnovat. Na rozdíl od meditací je to více pohybové a věmové, ale zároveň to vede k podobným stavům. Je to příjemná zvuková a vibrační relaxace, která skvěle uvolní tělo i mysl.“

Viktor K.

Líbilo se mi všechno!

Na kurzu se mi libilo vse! Ted si na to jeste najit cas. Ale bylo mi pak tak prima, ze to urcite zvladnu. Jeste jednou dekuju za tu moznost si vsechny ty techniky vyzkouset! Az budete delat koncert, tak se hlasim do prvni rady.

Martina

Kde jsi byla ty roky?

Na mísy hraju už několik let. Dělám i koncerty pro přátele. Ale přiznávám, že mě nikdy nenapadlo přikládat si ji na tělo. Nepočítám ruku nebo hlavu. Teď nevím, jestli být naštvaná na sebe nebo na tebe:-). Kde jsi byla ty roky?;)

Lenka S.

Vaše lektorkamasaze-tibetske-misy

Ing. Klára Dvořáková – terapeutka a inspirátorka s tibetskou zpívající mísou, blogerka, lektorka a spisovatelka. Autorka kurzů, e-booků a konceptu MySelf Massage©.

Mísy mi učarovaly hned při prvním setkání a od té doby objevuji nové a nové možnosti, co všechno se s nimi dá zažít. Učila jsem se od lektorů z ČR, Evropy, Indie a Ameriky. Ráda ukazuji, jak moc může tibetská mísa obohatit váš život, a co všechno s ní dokážete sami pro sebe, nebo pro druhé, udělat. Více o mně >>>