MySelf Massage©

+ první seznámení s tibetskou mísou

Autoterapie tibetskou mísou Myself Massage©

+ první seznámení s tibetskou zpívající mísou (2 kurzy v 1)

Kurz automasáže pro všechny, kteří se rádi učí nové věci a chtějí na sobě pracovat. Pro ty, kteří se potřebují uvolnit, odpočinout si, zbavit se stresu a naučit se účinně relaxovat během pár minut v sebenáročnější den.

Na kurzu se seznámíte nejen s neuvěřitelnými účinky tibetských zpívajících mís, kterým důvěrně přezdívám „výrobníky radosti“, ale především se naučíte velice účinné techniky, jak sám/sama sebe opečovat tibetskou mísou. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilejší, kteří už na mísu umí hrát.

17. září 2022 v sále Vratislavka Café v Roztokách u Prahy (Kroupka 38) od 10 – 15 hodin, vč. pauzy na oběd. Už jen sedm míst. Pokud bude hezky a budete chtít, můžeme si vzít mísy i ven.

 

1. část – Seznámení s tibetskou mísou

 • Účinky tibetských mís na tělo a mysl.
 • Vyzkoušíte si více mís i paliček a zjistíte, že každá kombinace je jedinečná.
 • Ukážeme si a naučíme se, jak na mísu hrát.
 • Předvedeme si různé techniky hry a držení mísy.
 • Ukázky a praktická cvičení s mísou.

Nejde o přednášku, mísy si vezmete do ruky a budete na ně hrát. Různé druhy a velikosti mís budou na místě k dispozici (včetně obří chrámové mísy o průměru 50 cm, do které si můžete stoupnout), abyste si vše mohli zažít, jaké to je, když vám vibrace z mísy procházejí chodidly do celého těla.

 

 

 

 

2. část  – MySelf Massage©

Soubor technik k celkovému ošetření těla i mysli tibetskou mísou.

 • Unikátní spojení technik relaxace a rozpouštění blokád.
 • Stačí pár minut, ale můžete se rozmazlovat třeba hodinu.
 • S jedinou mísou opečujete celé tělo i mysl.
 • Vibrace mísy rozpouští blokády fyzické i mentální.
 • Proč si dávat mísu na hlavu? Jak si namasírovat nohy nebo karpální tunely? Kam mísu naopak nepřikládat? To a mnohem více na kurzu.
 • E-book s popisem všech technik MySelfMassage© v hodnotě 1500 Kč jako dárek. E-book lze koupit i samostatně zde.
 • Dále se naučíme: uzemnění, léčivé mantry, diagnostika čaker, navýšení energie, detoxikace, regenerace, čištění negací.
 • Jediný takový kurz pro veřejnost v ČR – naučíte se něco, co ostatní neumí.
 • Mísu můžete mít vlastní nebo si vyzkoušet libovolné na kurzu.
 • Dopřejte si ten zážitek a přihlaste se ještě dnes. Kapacita kurzu je jen 10 míst.

 

 

Hra na tibetské mísy zlepšuje spánek, přináší úlevu od zahlcení, stresu, bolesti svalů, kloubů, hlavy, detoxikuje. Synchronizuje levou a pravou mozkovou hemisféru, čímž usnadňuje učení a podporuje kreativitu. Prohlubuje meditativní stavy. Hra na mísy je silně relaxační, rozvíjí intuici. Nejlepší na tom je, že nejde o žádné kouzlo. Úroveň vnímání mís je zcela na vás. A fungují i na „nevěřící Tomáše“.

Skupinový kurz 17. září je v Roztokách u Prahy se 67% slevou jen za 2 900 Kč, a to vč. e-booku s podrobným návodem na celou masáž, kterou se budeme učit.

Přihlaste se na kurz a udělejte pro sebe něco úžasného. Odpočinete si a naučíte se dobíjet baterky a energii kdykoliv. Za pár minut. Uvolníte se, zrelaxujete a naučíte se něco nového. Už proto, že lásku, znalosti a zážitky jsou to, co vám nikdo nevezme.

 

Reference

Ohlasy na kurz MySelf Massage©

„Klárko, děkuju! Nikdy by mě nenapadlo, že mi mohou mísy pomoci, ale stalo se. Díky tobě teď hraju každý den a dívám se na všechno s mnohem větším nadhledem. Chystám se k tobě zajít pro další mísu, nějak cítím, že už mi jedna nestačí.;)“

Míša M.

Je skvělé si dopřát ten čas a opravdu si na to vyhradit co nejvíc času. Nespěchat nikam. Nechávat doznít mísu vždy do ticha, protože můžeme mít tendenci pospíchat dál k dalším a dalším cvičením a jít na výkon, což tady nedává vůbec smysl a je důležité se do toho vědomě ponořit. Tím, že posloucháme zvuk, mu věnujeme pozornost a jsem v přítomném okamžiku. Pomáhá nám to se více napojit na sebe a nechat se prostoupit láskou.
Milena

Děkuji za ten zaslaný ebook. Překvapilo mě, jak je propracovaný. Jste pečlivá. Je vidět, že vám na lidech a tom, co jim předáváte, hodně záleží. Už pár ebooků mám, ale málokterý je tak dobře udělaný. Fakt poklona!

Nikola

„Z tvého kurzu jsem přišla nabitá energií a vydrželo mi to dva dny. Už se těším, až to budu zkoušet doma.“

Jana

Byla jsem moc mile překvapena. Je to výborné vibrační rozmazlování sebe sama. Děkuji za skvělou „autorelaxaci“.

Blanka K.

Na celou masáž jsem si ještě čas nenašla, ale každé ráno začínám den malým rituálem podle tvého návodu a je to skvělé naladění na nový den. Děkuju!
Michaela C.

Ta masáž nohou a hlavy je prostě boží!!!
Veronika

„Velmi příjemný zážitek, který se vyplatí si věnovat. Na rozdíl od meditací je to více pohybové a věmové, ale zároveň to vede k podobným stavům. Je to příjemná zvuková a vibrační relaxace, která skvěle uvolní tělo i mysl.“

Viktor K.

Na kurzu se mi libilo vse! Ted si na to jeste najit cas. Ale bylo mi pak tak prima, ze to urcite zvladnu. Jeste jednou dekuju za tu moznost si vsechny ty techniky vyzkouset! Az budete delat koncert, tak se hlasim do prvni rady.
Martina

Na mísy hraju už několik let. Dělám i koncerty pro přátele. Ale přiznávám, že mě nikdy nenapadlo přikládat si ji na tělo. Nepočítám ruku nebo hlavu. Teď nevím, jestli být naštvaná na sebe nebo na tebe:-). Kde jsi byla ty roky?;)

Lenka S.

Vaše lektorkamasaze-tibetske-misy

Ing. Klára Dvořáková – terapeutka a inspirátorka s tibetskou zpívající mísou, blogerka, lektorka a spisovatelka. Autorka konceptu, kurzu a ebooku MySelf Massage©.

Mísy mi učarovaly hned při prvním setkání a od té doby objevuji nové a nové možnosti, co všechno se s nimi dá zažít. Učila jsem se od lektorů z ČR, Evropy, Indie a Ameriky. Ráda ukazuji, jak moc může tibetská mísa obohatit váš život, a co všechno s ní dokážete sami pro sebe, nebo pro druhé, udělat. Více o Kláře >>>