Žádné jiné “nádobí” či hudební nástroj není opředen tolika historkami a mýty jako právě tibetské mísy. Mají své kouzlo, charisma a jsou nabité neutuchající energií, o které se může fyzicky přesvědčit i každý nevěřící.

Můžete na ně hrát, můžete je rozeznívat údery, přikládat je na tělo, lít do nich vodu… Skýtají spoustu možností.

Mně učarovala masáž tibetskou mísou, i když to tak úplně masáž není. Mísu rozeznívám rozeznívá přímo na těle masírovaného a stejně jako se roztančí voda v míse, roztančí se tekutiny ve vašem těle – voda, krev, míza… Získáte novou energii, uvolní se, co bylo zatnuté, dobije, co vyhaslo, a vy se budete cítit jako znovuzrození.

Krásný rituál, který vás naplní energií a dobrou náladou. Budete si připadat lehcí a volní.Tibetské mísy

Kdy použít tuto terapii?

Metodu doporučuji především jako zážitkovou. Přináší relaxaci, uvolnění stresu, napětí, odbourání únavy, vyčerpanosti, zvýšení životní energie, dobití baterek, srovnání čaker, rozjasnění pohledu na život… Pokud neumíte meditovat a chtěli byste zažít jaké to je.;)

Technika je zároveň detoxikační. Doporučuje se po ní pít hodně vody.

Jak vypadá masáž tibetskou mísou?

Ošetřovaný pohodlně leží oblečený na břiše na lehátku. Terapeut přikládá mísy na jednotlivé body na těle, nohách a rukou a rozvibrovává mísu tak, aby její vibrace přecházely do těla ošetřovaného. Dostává se mu tak zážitku, kdy zapojí hned několik smyslů najednou.

Jak dlouho a za kolik?

Celá terapie vč. vaší přípravy a závěrečné relaxace trvá cca 90 minut. Cena je 1200 Kč.

Kontraindikace (Kdy nelze masáž provádět?)

Pokud nevydržíte ležet na břiše. Těhotenství, kardiostimulátor, trvalé poškození mozku, čerstvé rány po operaci, jste pod vlivem alkoholu nebo drog. Problémem mohou být i antidepresiva (záleží na množství a druhu).