12 originálních technik hry na tibetské mísy

Praktická příručka, která vás naučí dvanáct technik, jak rozeznít tibetskou zpívající mísu jinak než obvykle
a rozšířit tak
paletu prožitků a zážitků s tibetskou mísou.

Jen znalosti a zážitky nám nikdo nemůže vzít…

Dopřejte si nové zážitky
s tibetskou mísou!

Nemocné tělo vibruje na nízkých frekvencích. Hrou na mísy se ladíme na vysoké vibrace a léčíme tak své tělo na buněčné úrovni. Opakováním se tělo učí fungovat na těchto vysokých frekvencích i mimo čas hry.

Čím více alikvotních tónů umíte na mísu zahrát, tím více tónů pracuje s vaším tělem a myslí. Mohli byste si koupit další mísu za několik tisíc nebo se za pár korun naučit lépe využít svoji stávající mísu.

Nemusíte nikam cestovat, hledat volné termíny a vše se naučíte z pohodlí domova podle jednoduchého a srozumitelného návodu. Žádné omáčky!

 

Pojďme si ukázat, jak na to! 

Tibetské mísy přinášejí úlevu od bolesti, hlubší a delší spánek, zbavují stresu i bolesti, nabíjejí čakry, uvolňují svaly, blokády, klouby i myšlenky… Pojďme se naučit, jak na to. Je to jednoduché a bude vás to bavit!

Klára - terapeutka a inspirátorka s tibetskou mísou

Máte doma tibetskou mísu? Baví vás na ni hrát nebo nevíte jak na to? Chcete zaujmout děti či návštěvu tím, že umíte něco nového a originálního?

 

Mám pro vás jednoduché řešení.

 

Hned dvanáct technik podrobně popsaných  v ebooku. Žádné dlouhé čtení, ale jednoduše popsané techniky pro vaše hraní.

 

Přestože je vše snadné a jednoduché, tak abych mohla dát tento soubor technik dohromady, bylo třeba spojit znalosti hned z několika zahraničních kurzů.

 

V e-booku vám také poradím, jak začít s mísou meditovat, abyste se zcela uvolnili a zrelaxovali.

TO CHCETE VYZKOUŠET!

 

Jak často na mísy hrajete? Kolika technikami? Úderem? Třením? A dál?

Zkoušeli jste to ve vodě?

Hrát bez paličky? Vystřídat více paliček?

Zpívat do mísy a hledat společný souzvuk?

Hráli jste na ni někdy smyčcem? A víte, jak to zní?

Umíte s mísou meditovat?

Čím více technik umíte, tím častěji budete hrát! A vaše tělo i mysl vám poděkuji…

 

Tibetské zpívající mísy jsou odhaleným tajemstvím, které vám změní život. Stačí pár minut hry a vaše mysl se uvolní. Ale můžete jít ještě mnohem dál. Vibrace účinně odstraňují veškeré mentální i fyzické blokády a tím vytváří prostor pro malé i velké zázraky ve vašich životech. Co nešlo, najednou jde.

Při hře na tibetské zpívající mísy se stáváte mnohem vnímavější.

Vaše intuice se prohlubuje. Vidíte věci, které jste přehlíželi.

Najednou nacházíte řešení i tam, kde před tím žádná nebyla.

Do života vám přichází radost a potěšení.

Hra na mísy propojuje levou a pravou mozkovou hemisféru – lépe se učíte, jste kreativnější.

Dovolíte si, co jste si nedovolili. Vše je možné.

Pokud vás hraní baví, o to více a častěji hrajete! A to stojí za to!

Máte tisíc důvodů, proč na mísy hrát. A aby vás to i bavilo, přináším vám tento e-book – studnici plnou inspirace.

 Stačí už jen jeden krok. Objednat a můžete začít.

Co v e-booku najdete:

  • Základy hry pro ty, kteří ještě nehrají vč. videa.

  • Dvanáct nových technik pro hru, vč. hry bez paliček.

  • Bonusový návod: Jak na mediaci s tibetskou mísou.

  • Odkaz na zdroje zdarma, kde můžete poslouchat tibetské mísy.

  • Pokročilé techniky poslechu tibetských mís a rozšiřování schopností práce se zvukem.

  • Odkazy na videa s ukázkami.

  • Vše podrobně vysvětlené a s tipy pro snadné zvládnutí.

  • Žádné zbytečnosti – vše stručně, jasně a přehledně popsané.

OTÁZKY K E-BOOKU

 

Co budu pro práci s e-bookem potřebovat?

Tibetskou mísu a paličku. Dále pak běžné věci, které máte v domácnosti např. vodu.

 

Stačí mi jen jedna tibetská mísa?

Ano, stačí vám jedna mísa.

 

Co když tibetskou mísu zatím nemám?

Bez ní to bohužel nepůjde. Pokud budete chtít, můžete si ji zakoupit osobně u mě v Roztokách nebo v e-shopu.  Obecně ji lze zakoupit v obchodech s esoterickým zbožím a některých hudebninách.

 

Jsou k tibetským mísám nějaké kontraindikace?

Hra na tibetské mísy je zcela bezpečná a my ji tentokrát nebudeme přikládat na tělo, což by neměli provádět lidé s kardiostimulátorem (hrudník) a ženy v prvních třech měsících těhotenství (břicho a podbřišek). Pokud máte jakékoliv pochybnosti, poraďte se, prosím, se svým lékařem.

 

Nemůže se mi při hraní otevřít něco co nechci?

Mísa ví, co dělá. Vše se děje jen ve vašem nejlepším zájmu a nejvyšším dobru. Otevře se jen to, co si dovolíte. A až ve chvíli, kdy na to budete připraveni. I když třeba nevěříte na energie, užijete si hru také. Je to o fyzice – vibracích a zvuku.

 

Musím umět meditovat?

Není to potřeba. Jak hluboko ve své práci s mísou půjdete, je jen na vás. V e-booku si ukážeme, jak na meditace i na pokročilé techniky poslechu, ale jestli to budete praktikovat, je jen na vás. Mísy pracují i při „pouhém“ hraní.  Užijete si je i bez meditace. Stačí mít chuť a otevřít se novým zážitkům a možnostem.

 

Zvládnu to, i když jsem začátečník?

Jednoznačně ano. Všechny techniky jsou v e-booku podrobně popsány a zvládne je i začátečník.

 

Jak to celé funguje s tím e-bookem?

Objednáte si e-book, uhradíte částku a přijde vám email. V emailu je odkaz na stažení ebooku v pdf. Soubor si můžete prohlížet a číst v mobilním telefonu, tabletu, počítači. Soubor si můžete i vytisknout. Pro tento případ je v emailu ještě druhý odkaz, kde je e-book bez barevného pozadí, abyste mohli tisknout ekonomičtěji.

 

Velice mi záleží na vaší spokojenosti, proto vám nabízím 14denní garanci. Pokud zjistíte, že jste šlápli vedle a e-book nesplňuje vaše očekávání, vrátím vám peníze v plné výši.

Reference

Ohlasy na e-book 12 originálních technik hry
na tibetské mísy

Nikdy mě nenapadlo, kolik věcí se dá dělat s jednou mísou. Přitom je to tak jednoduchý!!! Jen by mě to prostě nenapadlo… Díky!

Jana

Je skvělé si dopřát ten čas a opravdu si na to vyhradit co nejvíc času. Nespěchat nikam. Nechávat doznít mísu vždy do ticha, protože můžeme mít tendenci pospíchat dál k dalším a dalším cvičením a jít na výkon, což tady nedává vůbec smysl a je důležité se do toho vědomě ponořit. Tím, že posloucháme zvuk, mu věnujeme pozornost a jsem v přítomném okamžiku. Pomáhá nám to se více napojit na sebe a nechat se prostoupit láskou.
Milena

Děkuji za ten zaslaný ebook. Překvapilo mě, jak je propracovaný. Jste pečlivá. Je vidět, že vám na lidech a tom, co jim předáváte, hodně záleží.

Nikola

Když jsi mi poslala e-book s 12 technikami na testování, nic moc jsem nečekala. Asi špatné zkušenosti odjinud. Prostě jsem se bála, že to bude 12x to samé – jen šmrdlat jiným směrem. Ale spletla jsem se. A hodně! Promiň! Ty prostě děláš věci poctivě, a je to vidět. Ten e-book je obrovská hromada inspirace za pár korun. Dokonce mě u toho napadaly další možnosti. Jdu si objednat ty tvoje masáže, ať to rozjedu pořádně!

Eva T.

Musím si koupit smyčec!!! Na housle neumím, ale tohle určitě zvládnu a bude z toho překvapení na máminých narozeninách. Pošlu fotku;)

Eliška

Mísy do vody? To jako vážně? Koukala jsem na to a nevěřila. Dneska už do bazénu bez mísy nejdu. Baví to i moje dcery.

Zuzana M.

Děkujeme vám. Na mísu hraji už několik let. Ale teď mám vnoučata a pořád jsem si říkala, jak jim tu mísu přiblížit. Jen hrát je moc dlouho nebaví. A v tom vašem návodu je spousta věcí, které skutečně baví i mé vnuky. Nejvíc si je získala voda, ať už v míse nebo kolem.

Martina M.

Začala jsem zkoušet meditovat. Což by mě ještě před měsícem vůbec nenapadlo. Jsem po tom taková klidnější, a přitom mám spoustu energie a nápadů do školy… To zní asi divně, ne? Ale já to tak prostě mám.

Olga F.