Reiki – energetická koupel


Reiki je nádherná energie všude kolem nás. Pomáhá léčit, přináší úlevu od bolestí a zjemňuje naše vnímání.

Energetická koupel Reiki je bezpečná japonská technika, která vám může účinně pomoci s hojením ran, zmírněním až zbavením bolestí (např. záda, klouby), redukcí stresu, uzdravováním z nemocí. Pomáhá s vyrovnáváním energetických center, harmonizuje čakry a čistí auru.

Reiki je v doslovném překladu Boží/Vesmírná energie, která je životodárná a všudypřítomná. Míra její intenzity v pozitivním smyslu ovlivňuje vše kolem nás. Nasměrováním jejího proudění, můžeme fyzickému tělu dát impuls, aby se znovu oživily jeho přirozené funkce a tím se odstranily fyzické či psychické potíže.

Reiki = rei (životodárná, vesmírná, kosmická, všezahrnující, božská…) + ki (energie)

Energie je předávána prostřednictvím rukou z vesmírného zdroje – dotykem nebo bezkontaktně. Záleží na domluvě. Obojí je stejně účinné. Ošetřovaný leží na lehátku. Není třeba se jakkoliv svlékat. Energii je možné zasílat i na dálku v domluveném čase. Opět bez ztráty její účinnosti. Spíše naopak.

Kdy použít tuto terapii?

Kdykoliv potřebujete ve svém životě něco řešit, něco vás bolí, jste vyčerpaní, skleslí. Potřebujete relaxovat, zbavit se stresu, dobít baterky, posílit imunitní systém, detoxikovat, uvolnit energetické bloky…

Jak vypadá sezení?

Ošetřovaný sedí nebo leží oblečený pohodlně na lehátku. Začíná se rozhovorem a rozebráním problému. Následuje celkové ošetření.

Reiki lze zasílat i na dálku, ale pouze se souhlasem příjemce. Výjimkou jsou děti a zvířátka. Ale i tak může být léčení příjemcem odmítnuto po navázání spojení. Více v článku Co nám přináší nemoc.

Jak dlouho a za kolik?

Osobní setkání zahrnuje úvodní rozhovor, ošetření a závěrečné shrnutí. Čas setkání se odvíjí od potřeb ošetřovaného – většinou hodina až hodina a půl. Cena je 800 Kč/hodinu

Zaslání Reiki na dálku (zasílám v domluvený čas nebo na noc) – 600 Kč za ošetření.

Terapeutka zasvěcený mistr Reiki léčitel (tradiční Reiki Usui Shiki Ryoho), a III. stupeň netradičního Reiki podle Tichanovského.

 

Kontraindikace

Ošetřovaný nesmí být pod vlivem alkoholu, návykových látek či silných psychofarmak (deprese, schizofrenie, …).

Práce s energií ze zákona nesmí nahrazovat lékařskou péči, může být pouze jejím účinným doplňkem.