Access Bars

Masáž hlavy access bars

Jde o terapii dotykem, jakousi masáž hlavy, kdy se terapeut dotýká 32 konkrétních bodů v daném pořadí a propojuje tyto body mezi sebou.

Představte si svoji hlavu jako obrovskou zásobárnu uložených myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které jsme si během života vytvořili. Při terapii jemným dotykem se rozproudí energie mezi těmito body.

Díky tomu informace s negativním nábojem zmizí, jako když zmáčknete tlačítko DELETE na klávesnici. To nepotřebné se vymaže a uvolní se místo novému. Změní se váš dosavadní pohled na život. V krátké době zavnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se měníte. Máte odvahu měnit věci, dělat je jinak, pustit se do toho, co jste odkládali. Celý váš život se tak může přetvořit.

Kdy použít tuto terapii?

Doporučuji především v náročných životních situacích, ve stagnaci, smutku, při hledání nových cest a možností, pro uvolnění stresu, napětí, získání nového úhlu pohledu, odbourání únavy, vyčerpanosti, zvýšení životní energie, odstranění úzkostí, strachů, fóbií…

Jak vypadá sezení Access Bars?

Ošetřovaný leží oblečený na zádech na lehátku. Terapeut se jemně dotýká bodů na hlavě. Masáži může, ale nemusí, předcházet rozhovor s terapeutem. Tato technika je vhodná i pro ty, kteří nechtějí o svých problémech mluvit.

Access Bars není poskytováno na dálku. Je třeba fyzické přítomnosti. Pokud je to pro vás problém, doporučuji Reiki, které na dálku poskytovat lze, a v mnoha případech má srovnatelné účinky.

Jak dlouho a za kolik?

Terapie trvá většinou kolem hodiny. Cena je 1200 Kč za sezení.