Radostná zpráva pro všechny, kteří mají rádi tibetské mísy. Konečně se mi podařilo otevřít pro vás skupinu, kde si o mísách můžeme povídat. Můžete se ptát a učit nové věci!
Skupina se jmenuje: Roztočme to s tibetskou mísou. Skončily časy, kdy se vaše miska líně válí na polici a usedá na ni prach;-). Těším se na vás!

Na začátek připomínám, co tyhle krásky umí:

* Přináší úlevu od bolesti hlavy, únavy, nespavosti, menstruačních obtíží.
* Ulevuje od zažívacích poruch, emoční nerovnováhy, bolesti kloubů nebo svalů.
* Pomáhá s detoxikací až na úroveň buněk a kostí.
* Umožňuje napravovat poruchy spojené se stresem.
* Přináší hlubší a delší spánek.
* Synchronizuje pravou a levou mozkovou hemisféru.
* Zvyšuje schopnosti učení.
* Pomáhá při poruchách učení včetně ADD, ADHD, autismu.
* Prohlubuje meditativní stavy.
* Pomáhá relaxovat, zbavovat se stresu.
* Díky snížení hladiny stresu se urychluje obnova zdravých buněk.
* Nabíjí a vyrovnává čakry.
Umí toho tolik, že vlastně vůbec nechápu, proč už jich není dávno všude plno… Asi předsudky, ale s těmi se ve skupině „popereme“😉

Ing. Klára Dvořáková

Ing. Klára Dvořáková

Jsem lektorka a inspirátorka s tibetskou zpívající mísou.

Tibetské zpívající mísy mi vstoupily do života v říjnu 2016. Byla to láska na první poslech. Vydala jsem se na cestu objevování a učila se od lektorů z Čech, Evropy, z Indie, Nepálu a Ameriky (seznam konkrétních kurzů je na mém webu na stránce O mně >>).

Naprostá většina je zahraničních. Překvapilo a zklamalo mě, jak málo materiálů je v ČR k dispozici a rozhodla se to změnit. Natáčím videa, píšu e-booky, články, pořádám kurzy >>> a workshopy. Učím, jak pečovat s tibetskou mísou o sebe i o druhé.

Jsem autorkou online kurzu autoterapie tibetskou mísou MySelf Massage©, kde se s tibetskou mísou opečujete od hlavy k patě nebo obráceně. Učím také profesionály >>>, jak mísy zařadit do jejich terapií, rozšířit nabídku pro klienty a odlišit se tak od konkurence.

Na tibetských mísách oceňuji, že s nimi může pracovat kdokoliv – nemusíte v cokoliv věřit. Je jen na vás, jestli překročíte zákony fyziky nebo ne. Pokaždé to bude jízda.