Máte se opravdu rádi? Mám tady pro vás takové jednoduché cvičení. Stačí trocha fantazie a upřímnosti sama k sobě.

Řekněme, že máš velmi ráda vodu s kolečkem citronu. Je jedno, jestli to tak je, nebo není. Jen si představ, že to tak je. Kdykoliv jsi v restauraci, tak si ji objednáváš. Teď jsi doma. Citrony jsou v ledničce. Ty máš spoustu práce a žízeň. Napiješ se? Hned? Dáš si do vody citron? Není škoda citron načínat jen kvůli sobě? Co kdyby pak shnil? Zítra odjíždíš a rozhodně ho nespotřebuješ celý. Co budeš se zbytkem citronu dělat? Kolik ten citron stál? Budeš se kvůli takové drobnosti jako je citron vůbec zdržovat? Máš jinou výmluvu, proč si ten citron do vody nedat? Proč se třeba vůbec nenapít?

Pokud tě polovina otázek ani nenapadla, prostě dojdeš do lednice a dáš si do vody kolečko citronu, gratuluji! Prošla jsi testem, máš se ráda a jednáš podle toho. <3

Pokud leží citron v lednici a ty piješ vodu bez něj, čeká tě ještě dost práce (Jsi maximálně na čtyřce).

Pokud makáš a nedala sis ani vodu, je na čase něco s tím dělat. Hned.

Říkáš si, jestli to celé není blbost? Tak si představ stejnou situaci s tím, že dorazila kamarádka. Požádá tě o sklenici vody a zeptá se, jestli bys neměla i citron. Dáš jí ho? Proč jí ano a sobě ne?

Jsou to drobnosti, kterými si sami tvoříme svůj život. Čím si ho uděláš hezčí ještě dnes? Co takhle kouknout přátelsky do zrcadla a usmát se? A hned potom se napij – nejlépe něčeho, co ti opravdu chutná. Třeba vody s citronem😉.

Ing. Klára Dvořáková

Ing. Klára Dvořáková

Jsem lektorka a inspirátorka s tibetskou zpívající mísou.

Tibetské zpívající mísy mi vstoupily do života v říjnu 2016. Byla to láska na první poslech. Vydala jsem se na cestu objevování a učila se od lektorů z Čech, Evropy, z Indie, Nepálu a Ameriky (seznam konkrétních kurzů je na mém webu na stránce O mně >>).

Naprostá většina je zahraničních. Překvapilo a zklamalo mě, jak málo materiálů je v ČR k dispozici a rozhodla se to změnit. Natáčím videa, píšu e-booky, články, pořádám kurzy >>> a workshopy. Učím, jak pečovat s tibetskou mísou o sebe i o druhé.

Jsem autorkou online kurzu autoterapie tibetskou mísou MySelf Massage©, kde se s tibetskou mísou opečujete od hlavy k patě nebo obráceně. Učím také profesionály >>>, jak mísy zařadit do jejich terapií, rozšířit nabídku pro klienty a odlišit se tak od konkurence.

Na tibetských mísách oceňuji, že s nimi může pracovat kdokoliv – nemusíte v cokoliv věřit. Je jen na vás, jestli překročíte zákony fyziky nebo ne. Pokaždé to bude jízda.