Mnozí z vás mají doma tibetskou misku menších rozměrů, proto přidávám video s tipy, jak ji rozeznít i třením.

💫 Rozeznít malou tibetskou mísu je těžší než rozeznít tu velkou.

💫 Pokud držíte misku v ruce, nesmíte ji svírat. Miska hraje tak, že vibrují její stěny, když je svírám, nemohou vibrovat a miska nezní.

💫 Pokud ji dáváte na zem či na stůl, použijte protiskluzovou podložku, aby vám miska držela na místě.

💫 Palička by měla být úměrná velikosti misky.

💫 Nejjednodušší je misku rozeznít úderem paličky. Zní jako zvonky.

💫 Pokud ji chcete rozeznít třením a nejde to, použijte dřevěnou paličku bez koženého přebalu nebo otočte paličku a hrajte jejím dřevěným držadlem.

💫 Lze také nakombinovat úder a následné tření. Miska vibrující po úderu, se dá rozeznít třením snáz.

💫 Nepospíchejte, chce to trpělivost. Zkoušejte měnit rychlost i přítlak.

💫 A za sebe dodávám – mluvte se svojí miskou. Ona si dá říct;)

Malé misky zní většinou vysoko, a jejich tření nemusí být každému příjemné (souvisí to např. s blokacemi čaker). Hodí se vám při meditacích a při hraní na cestách. Děti je milují.❤

I s malou miskou se dá mnohé zažít. Inspirací vám může být i online kurz rozmazlování tibetskou zpívající mísou MySelf Massage (c)

Jak vám to jde? Daří se vám misku rozeznít? Mrkněte na video.😀

Ing. Klára Dvořáková

Ing. Klára Dvořáková

Jsem lektorka a inspirátorka s tibetskou zpívající mísou.

Tibetské zpívající mísy mi vstoupily do života v říjnu 2016. Byla to láska na první poslech. Vydala jsem se na cestu objevování a učila se od lektorů z Čech, Evropy, z Indie, Nepálu a Ameriky (seznam konkrétních kurzů je na mém webu na stránce O mně >>).

Naprostá většina je zahraničních. Překvapilo a zklamalo mě, jak málo materiálů je v ČR k dispozici a rozhodla se to změnit. Natáčím videa, píšu e-booky, články, pořádám kurzy >>> a workshopy. Učím, jak pečovat s tibetskou mísou o sebe i o druhé.

Jsem autorkou online kurzu autoterapie tibetskou mísou MySelf Massage©, kde se s tibetskou mísou opečujete od hlavy k patě nebo obráceně. Učím také profesionály >>>, jak mísy zařadit do jejich terapií, rozšířit nabídku pro klienty a odlišit se tak od konkurence.

Na tibetských mísách oceňuji, že s nimi může pracovat kdokoliv – nemusíte v cokoliv věřit. Je jen na vás, jestli překročíte zákony fyziky nebo ne. Pokaždé to bude jízda.