Když jsem šla na první kurz Reiki, netušila jsem, co mě čeká. Jen jsem tak nějak věděla, že chci a musím. Neptejte se mě, jak je to možné. Prostě jsem to věděla.

Co jsem netušila? Jak mi Reiki změní život. A to i přes to, že se mi neotevřely žádné velkolepé dary jako některým mým spolužákům – nezačala jsem vidět auru, nedokázala zrakem proskenovat orgány v těle ani temná místa v auře, neviděla jsem anděly, víly či jiné ochránce. Přiznávám, byla jsem z toho zklamaná. Proč zrovna já ne? A umím vůbec něco?

Byly to mé začátky. Reiki mi učarovalo a chtěla jsem být také ta vyvolená.

Umím. Jen to najdu jinak než zrakem. Otevřelo se toho až dost. Jen mi trvalo, než mi vše došlo;). Zesílila moje intuice a projevilo se jasnoslyšení. Ano, také jsem nevěděla, že něco takového existuje;). Ale ano. Sice nevidím, ale slyším. Položím otázku a přijde odpověď. Většinou. Umím se napojit na člověka, se kterým mluvím, tak, že nemusí doříct větu a já vím. Mnohdy vím i víc, než je ochoten připustit.

Ale i kdybych tohle všechno shodila a řekla si, že je to nesmysl a jen mi straší v hlavě, stala se ještě jedna věc – začala jsem mít ráda kočky. Trochu úsměvný, ale pro mě zcela hmatatelný důkaz.

Kočky jsem nesnášela

Už pouhá jejich existence v mé blízkosti mě přiváděla k šílenství. Jak mňoukaj, koukaj, drážděj, neposlouchaj, třou se vám o nohy. Brrrr!

Pak přišlo první zasvěcení do Reiki. Přestaly mi vstávat chlupy kolem páteře, když se objevila kočka v mé blízkosti. Nechala jsem ji sednout si vedle mě, když jsem byla na návštěvě u kamarádky. Ona mi dovolila dát jí Reiki na bolavý krk. Myslím, že jsme tenkrát uzavřely jejím prostřednictvím příměří – já a kočky.

Dnes s námi bydlí kocour. Ještě před pár lety nepředstavitelné. Teď si chodí po kuchyni, leze na mé vysezené místečko v obýváku, kde si klidně spí. Když dávám masáže tibetskou mísou, Reiki nebo Access bars, chce být u toho a hlasitě se dožaduje vstupu. Někteří klienti mi vypráví, že je doprovázel při jejich cestách mezi dimenzemi…

A tak mám svůj důkaz o tom, že Reiki a bezpodmínečná láska existují, i když ten můj důkaz tak trochu mňouká.;)

Ing. Klára Dvořáková

Ing. Klára Dvořáková

Jsem inspirátorka a lektorka s tibetskou zpívající mísou. Tibetské zpívající mísy mi vstoupily do života před šesti lety. Vydala jsem se na cestu objevování a učila se od lektorů z Čech, Evropy, z Indie, Nepálu a Ameriky. Seznam absolvovaných kurzů najdete zde >>

Naprostá většina je zahraničních. Překvapilo mne, jak málo materiálů je v ČR k dispozici a rozhodla se to změnit.

Jsem autorkou autoterapie tibetskou mísou MySelf Massage©, e-booků a videí o tibetských mísách. Najdete je zde >> . Učím, jak pečovat s tibetskou mísou o druhé >>

Na tibetských mísách oceňuji, že s nimi může pracovat kdokoliv – nemusíte v cokoliv věřit. Je jen na vás, jestli překročíte zákony fyziky nebo ne. Mísy pomáhají všem.

Ráda bych vám ukázala, jak tibetská mísa může obohatit i váš život a co všechno s ní dokážete sami pro sebe, nebo pro druhé udělat…