Zajímají vás tibetské mísy? Rádi byste se s nimi naučili pracovat? Chcete s ostatními sdílet zkušenosti? Pak na vás čekáme ve skupině na Facebooku.

Co ve skupině najdete:

  • Výuková videa
  • Tipy na práci s mísou
  • VIP nabídky produktů, dárků a slev
  • Meditace s tibetskou mísou na posílení čaker
  • Odpovědi na otázky
  • Partu lidí, které baví tibetské mísy

Tibetské mísy jsou účinný nástroj, který má mnoho blahodárných účinků. Zbavují stresu, únavy, nespavosti, menstruačních obtíží, detoxikují a pomáhají při problémech s učením… Nabíjí vás dobrou náladou a prohlubují meditaci. Při masáži uvolňují ztuhlé svaly a vyrovnávají čakry.

Přidejte se! Čím více nás bude, tím lépe.

Ing. Klára Dvořáková

Ing. Klára Dvořáková

Jsem lektorka a inspirátorka s tibetskou zpívající mísou.

Tibetské zpívající mísy mi vstoupily do života v říjnu 2016. Byla to láska na první poslech. Vydala jsem se na cestu objevování a učila se od lektorů z Čech, Evropy, z Indie, Nepálu a Ameriky (seznam konkrétních kurzů je na mém webu na stránce O mně >>).

Naprostá většina je zahraničních. Překvapilo a zklamalo mě, jak málo materiálů je v ČR k dispozici a rozhodla se to změnit. Natáčím videa, píšu e-booky, články, pořádám kurzy >>> a workshopy. Učím, jak pečovat s tibetskou mísou o sebe i o druhé.

Jsem autorkou online kurzu autoterapie tibetskou mísou MySelf Massage©, kde se s tibetskou mísou opečujete od hlavy k patě nebo obráceně. Učím také profesionály >>>, jak mísy zařadit do jejich terapií, rozšířit nabídku pro klienty a odlišit se tak od konkurence.

Na tibetských mísách oceňuji, že s nimi může pracovat kdokoliv – nemusíte v cokoliv věřit. Je jen na vás, jestli překročíte zákony fyziky nebo ne. Pokaždé to bude jízda.