Video, kde se můžete naučit, a také si vyzkoušet, jak na první pohled poznat ručně tepanou mísu od té odlévané.

Proč byste to měli chtít vědět?

  • Abyste věděli, co kupujete, nebo máte doma.
  • Aby jste pochopili, proč dvě stejně velké misky mohou mít tak rozdílnou cenu.
  • Aby vás obchodník neošidil (především ten zahraniční).

Odlévaná mísa není špatně. Nehodí se však moc na masáže. Méně vibruje a kratší dobu. Vždy je lepší mít odlévanou misku než žádnou.

Tibetské mísy můžete nakoupit u mne nebo v obchodech s esoterickým zbožím či některými hudebninami. Konkrétní tipy najdete v mé fb skupině:
www.facebook.com/groups/tibetskemisy

Více informací o použití tibetských mís, vč. návodů, najdete na www.uzasno.cz/navody/

Ve videu si můžete i vyzkoušet, zda poznáte, která mísa je která. Jak vám to jde? Jste si jistí svou volbou nebo někdy váháte?

 

Ing. Klára Dvořáková

Ing. Klára Dvořáková

Jsem lektorka a inspirátorka s tibetskou zpívající mísou.

Tibetské zpívající mísy mi vstoupily do života v říjnu 2016. Byla to láska na první poslech. Vydala jsem se na cestu objevování a učila se od lektorů z Čech, Evropy, z Indie, Nepálu a Ameriky (seznam konkrétních kurzů je na mém webu na stránce O mně >>).

Naprostá většina je zahraničních. Překvapilo a zklamalo mě, jak málo materiálů je v ČR k dispozici a rozhodla se to změnit. Natáčím videa, píšu e-booky, články, pořádám kurzy >>> a workshopy. Učím, jak pečovat s tibetskou mísou o sebe i o druhé.

Jsem autorkou online kurzu autoterapie tibetskou mísou MySelf Massage©, kde se s tibetskou mísou opečujete od hlavy k patě nebo obráceně. Učím také profesionály >>>, jak mísy zařadit do jejich terapií, rozšířit nabídku pro klienty a odlišit se tak od konkurence.

Na tibetských mísách oceňuji, že s nimi může pracovat kdokoliv – nemusíte v cokoliv věřit. Je jen na vás, jestli překročíte zákony fyziky nebo ne. Pokaždé to bude jízda.